Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csecsemő és gyermekápolók ti...

Csecsemő és gyermekápolók ti mennyit dolgoztok átlagban és mennyit kerestek?

Figyelt kérdés
Csecsemőápolónak tanulok kiváncsi vagyok ki hol dolgozik mennyiért és milyen ez a munka. Tanácsokat tapasztalatokat várok!

2013. aug. 7. 08:58
1 2
 1/18 anonim válasza:
Bocsi segíteni nem tudok, de ez engem is érdekelne, én most gondolkozom rajta, hogy elkezdem. Te mióta tanulod? Tetszik a képzés?
2013. aug. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
augusztus 31.-én kezdem. már nagyon várom. azt mondják jó szakma külföldön sokat lehet vele keresni mert ott nincs ilyen képzés. szakápoló nem keres sokat azt tudom. csak a diplomás. de azért kiváncsi lennék élő példákra is.
2013. aug. 10. 11:43
 3/18 anonim válasza:
Látom nem érkezik sajnos válasz. Bocsi, hogy ennyit kérdezősködök, de hol tanulod és szakmai gyakorlatod hol lesz ha pesti vagy? Biztosítanak helyet vagy neked kell keresni?
2013. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Pesten vagyok. Pannon Kincstár Tanodában tanulom.

Biztosítanak helyet, Heim Pál, Uzsoki Illetve Dél Pesti kórházban. 862 óra a gyakorlati idő.

2013. aug. 12. 09:02
 5/18 anonim válasza:
Köszi a választ! Én is azt a sulit néztem ki, de még nem döntöttem, hogy erre menjek vagy fogászati asszisztens képzésre. Igazából mindkettő érdekelne, a csecsemőápolónál "csak" a várhatóan alacsony fizetés tart vissza, külföldre nem szeretnék menni. Ha meg szerencsém van magánfogászatra el tudok menni.
2013. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
csecsemőápoló jobb. fogáaszti aszisztens sok van. és hiába magánklinika te csak aszisztens leszel az nem keres olyan sokat. fogtechnikus már jobb.
2013. aug. 12. 15:32
 7/18 anonim válasza:
Igazad van, hogy olyan sokat nem keres, de egy picivel többet mint egy csecsemőápoló. ha külföldre tudnék menni akkor más lenne persze, de nekem van két kis gyerekem, már nem tudok elmenni. És hát 2 pici mellett nem mindegy, hogy hogy dolgozom, éjszakás műszak, ünnepnapok stb. Ezért gondoltam inkább erre, de bevallom a csecsemőápoló egy kicsit azért jobban vonz, de sajnos nekem ezek is szempontok. De köszi!
2013. aug. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Ja és próbáld meg a karrier, munka topicba kiírni a kérdésedet, ott talán érkezik érdemi válasz.
2013. aug. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én 12 órás műszakban, onkológián, plusz juttatásokkal együtt nagyon maximum 110-et vittem haza egy hónapban. De a 100 mindig megvolt. 54 plusz órával kaptam egyszer (ismétlem egyszer, mert többször már nem voltak képesek plusz órát kifizetni) 138 ezret. Ennyi.
2013. okt. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Kedves kérdező! Érdemben nem tudok válaszolni , viszont érdekelne , hogy milyen a suli? Én most gondolkozom ezen , 20 éves vagyok egy 1.5éves picurral és nagyon érdekesnek találom ezt a munkakört.Mik a tapasztalataid a tananyaggal illetve a nehézséggel kapcsolatban?
2014. jún. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!