Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elég levert vagyok a szakmám...

Elég levert vagyok a szakmám miatt. Veletek is van ilyen? Mit csináltok, ha nem szeretitek azt, amit dolgoztok?

Figyelt kérdés

Szóval most mennek a vizsgák, és közben vissza dobtak egy állás pályázatról. Voltam azon a melóhelyen, hogy úgymond kipróbáljuk egymást, és nem is a potenciális főnökeimtől tudtam meg, hogy nem fognak felvenni, hanem fű alatt (megbízható forrásból). Gondolom majd egyszer megmondják nekem, csak kíváncsi lennék, mi nem tetszett nekik, mikor alig voltam ott.

De nem is ez a lényeg, hanem hogy most így belekóstoltam a dolgokba, egyre jobban rájövök, hogy nem szeretem.


Eddig is tudtam, hogy nem fog tetszeni, én nem kereskedelmi beállítottság vagyok, szívem szerint valami eü szakmába mennék, de nálunk azt nem tanítják, ha van is, rém drága, és nem lehet utána elhelyezkedni, megélni belőle.


Nem látok kiutat, de ebbe meg belezizzenek.

Veletek is van ilyen? Mit csináltok ilyenkor? Napról napra éltek?


2011. máj. 11. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor miért azt tanulod? Odalöktek?

Ezt már csak tűrni lehet, max ha kijárod végzel egy eü tanfolyamot, addig meg keresel alkalmi munkát, gyűjtöd a pénzt és csak-csak összejön. A legtöbb ember amúgy sme szereti a munkahelyét, úgyhogy nem vagy egyedül.

2011. máj. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Isten f*sza gépészeti suliba járok, és bizony rendesen van elfoglaltság :S

olajszag, az embert kioktatják

Lehet ott is hagyom, idő kérdése

2011. máj. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. - mondom, nincs a városunkban értelmes eü tanfolyam. ha lenne, azt csinálnám, nem ezt a szart. :S


2. - és te mit csinálsz, ha ott hagyod?

2011. máj. 11. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!