Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Duzzanat vagy daganat, van...

Duzzanat vagy daganat, van megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy nőstény arany gurámim, az egyik oldalán van egy duzzanat, már így hoztam a kereskedésből későn vettem észre hogy van neki, megszerettük és nem volt szívem visszavinni.(gondolom lehúztak volna a ...) Eszik, aktív, gyakorlatilag semmi baja, a duzzanat egyre nő lassan óriási lesz nagyon deformált szegénykém.


[link]


(200-liter,külső szűrő,bio töltet,változatos kaja, nincs betegség, vízparaméterek tesztelve, minden hal jól érzi magát)


Ha van valakinek valami ötlete nagyon örülnék, a család kedvenc hala de minden reggel rettegve kapcsolom a villanyt nem fakadt-e szét.


2013. febr. 21. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs semmi megoldás. Amíg aktív, addig nincs baj, ha már nem lesz jól, azt látjátok rajta. Segíteni nem tudtok.
2013. febr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy nincs rá gyógymód, azért köszi hogy írtál, májdaganatra tippelek, három hónapja van nálam reménykedtem hogy valaki tud valami okosságot mondani, túrom egy ideje a netet ez ügyben, azért fel tettem ide a kérdést hátha szerencsém lesz.
2013. febr. 21. 19:04
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma este 4-hónap után feladta csak dülöngélt az akváriumban sajna eutanázia lett.......
2013. márc. 17. 19:15
 4/4 anonim válasza:
részvétem...:(
2013. ápr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!