Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha itt Budapesten lakok...

Ha itt Budapesten lakok albérletben a suli miatt és nagyon ritkán járok haza mert messze van, akkor eltudok itt Pesten valahol orvoshoz menni, ha nem vagyok bejelentve? Kell fizetnem vagy ez hogy működik?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen a válaszokat!

2013. szept. 11. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
persze hogy mehetsz. nem kell ott is laknod ahol az orvosod van. A kártyádat oda adod le ahova akarod. Menj el ahhoz az orvoshoz akihez tartozni akarsz, add meg az adataidat és ö át fogja kérni a kártyádat.
2013. szept. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem eddig mindig elláttak. Abba a körzetbe mész, ahová az albérleted tartozna, annyit mondasz, hogy átmenetileg itt tartózkodsz, megadod a TAJ számodat, meg amit még kérnek és ennyi. Ha van TB-d, el fognak látni. Én már SZTK-ban is sokszor voltam így.
2013. szept. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

uu de jó :) köszönöm szépen :)

és akkor ugye mivel van TB-m, sehol sem kell fizetnem,ugye?

2013. szept. 11. 13:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetned, csak azért amiért másnak is kellene.
2013. szept. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!