Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kamasz korban mit lehet...

Kamasz korban mit lehet csinálni a pattanások ellen?

Figyelt kérdés

2013. szept. 16. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
kozmetikushoz kell járni.
2013. szept. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
En garnier artisztitot es tonikot hasznalok:) Nagyon jo es tenyleg hatasos.. Napi rendszeresseggel;) ajanlom
2013. szept. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Xebulon ***** válasza:

Vegyél sószappant és mosd meg vele az arcodat.

Nem kell lemosni vízzel, a bőrödön maradó só baktériumölő, de nem szárítja a bőröd, mint a tonik.

Egyébként lehet, hogy az első kezeléstől inkább begyullad a bőröd, de később megszokod.

Csinálhatsz só pakolást is: őrölt konyhasót keverj össze oliva olajjal, és akár gyógynövényt is tehetsz bele (kamilla). Egy kávédarálóban összekeverhetsz egy heti adagot. Fürdésnél belemarkolsz, és bedörzsölöd vele az arcot, míg a só fel nem oldódik. Oliva és kamilla hidratálja a bőröd, a só meg csirátlanít.

2013. szept. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Rengeteg készítmény van forgalomban, de meg kell találni a megfelelőt, mivel mindenkinek más a bőre. Ezen kívül ügyelni kell a higiéniára és a tápanyagban, vitamin- és ásványi anyagban dús étkezésre.

Végső esetben fordulj nyugodtan bőrgyógyászhoz, ő biztosan megtalálja a megoldást.

2013. szept. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nem sok esélyed van ellenük... Tapasztalatból mondom. Én bőrgyógyásznál is jártam, meg mindenféle dolgot kipróbáltam, de a hülye kenőcsök, meg csodát ígérő arckrémek, tonikok, stb. NEM fogják megelőzni, hogy kijöjjenek. Max segítenek, hogy egy kicsit hamarabb elmúljanak, de ezt végig kell szenvedni. Amúgy ezek a krémek tele vannak káros anyagokkal (az agyonreklámozott termékek is!), kérdezz meg egy kozmetikust, vagy pl a krémmánia.hu oldalon ott vannak a krémek összetevői, és az összetevők leírása. Telenyomja sok ember a bőrét mérgező anyagokkal, ami aztán csak bajt csinál.

Valaki írta a sószappant, az legalább természetes anyag, én is azt használom! De arra nem lehet sminkelni, úgyhogy iskolába felejtsd el, és azzal is számolj, hogy néhány hétig rosszabbodás várható a leírás szerint (nekem nem volt). Általában igaz, hogy ami természetes, abban nincs (annyi) mérgező anyag, viszont az meg még annyira sem hatásos, mint a többi kutyulék.

2013. szept. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
bőrgyógyász +1. Nekem is volt ilyen, de az arctonikok ilyesmi nem segített. A bőrgyógyász meg adott valami tablettás cuccot amiből sokat naponta kellett szedni, ez elmulasztotta. (Valami magzat károsító mellékhatású cucc, ha terhes vagy, vagy barátnőd van, akkor a bőrgyógyász majd felvilágosít ezekről, de nem kell félni)
2013. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 CsigaBig válasza:

Ha vársz öt évet, elmúlnak maguktól.

Igyál meg naponta legalább 2 (kettő) liter tiszta vizet, és ezt a gyakorlatot folytasd életed végéig!

2013. szept. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Amitől tutira elmulnak: tej és tejtermék valamint olyan ételek fogyasztásának a mellőzése ami cukrot tartalmaz. Ideiglenesen a magas szénhidráttartalmú ételeket is mellőzzed, kenyér, krumpli, tésztafélék. Kb. Két hónapon belül el fognak múlni.
2013. szept. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az utolsó válaszolónak van igaza. Nekem is rohadt sok pattanás volt az arcomon, minden összevissza kencét kipróbáltam de semmi nem használt, aztán most már egy éve hogy nem eszek kenyeret, és egyáltalán nem pattanásos az arcom, néha egy kettő kijön, de az mindenkivel előfordul idősebb korban is...
2013. szept. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én annak idején élesztőt ettem.ű

Használt.

Nem mindenki bírta utánozni az íze miatt.

2013. okt. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!