Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bölcsfog eltávolitás?

Bölcsfog eltávolitás?

Figyelt kérdés
Fogorvosnál jártam,a bölcsfogom nagyon érzékeny evés közben de nem lyukos.Az orvos azt mondta ki kell huzni,én meg nem mentem bele mivel külsőleg semmi baja,szoltam neki az ideget távolitsa el.Szerintetek jol döntöttem??Vagy jóbban járnék ha az orvos valoban eltávolitsa a fogom.

2013. szept. 28. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szóval baj van a fogóval :) Érdekesen írsz, de az nem baj. A nagyobb baj az lenne, ha egy fogorvos kiidegelné, gyökérkezelné a bölcsességfogat. Az már szakmai hiba. Sajnos ki kell(ene) húzni.
2013. szept. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van,érdekesen irok :) ,de nem is irhatok másként mivel nem magyarnyelvü iskolában sajátitottam el az írást.Ezek szerint mégis jobban teszem ha kihuzatom a bölcsfogom?Még nem szembesültem hasonló szituval,ezért is raktam ki ide ezt a kérdést mivel az orvos azt ajánlotta,huzzasom ki.
2013. szept. 28. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!