Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az állandó stressz és magas...

Az állandó stressz és magas vérnyomás okozhat impotenciát?

Figyelt kérdés

Sokszor 150-160 körül van a vérnyomásom.


30/F



2012. okt. 3. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem impotencia,hanem merevedési zavar,és igen,okozhat.


de nem a merevedési zavart kell kezelni,hanem a stressz forrását megszüntetni és elmúlik a magas vérnyomás és a zavar

2012. okt. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem lévő írta,igy igaz.

Az okot kell keresni mindig

2012. okt. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, okoz. A magas vérnyomás is a stressztől van. Aztán ez egy önmagát generáló folyamat, mert ha nem sikerül teljesíteni, akkor a stressz tovább növekszik. Nagyon fontos ilyenkor elgondolkodni, hol szorít, az élet mely terén szorít különösen is a stressz, hol tudsz lejjebb adni, változtatni. Ha kell, hozz radikális változásokat az életedben, hiszen a lelki egészséged mindennél fontosabb, kihatással van mind a testedre, mind pedig az egész környezetedre.


Nekem is a stressztől lett 160/100-as vérnyomásom rendszeresen, holott korábban alacsony volt a vérnyomásom, általában 90/60 volt előtte. Aztán új munkahelyem lett, nagyon sok lett a feszültség, és a vérnyomásom is magas lett.


Azóta hála Istennek át lettem helyezve olyan helyre, ahol sokkal jobban érzem magam, és ismét 100/80 a vérnyomásom, de ha nem helyeznek át, akkor biztos, hogy én váltottam volna.


Ezekre nagyon oda kell figyelni, és ezek visszafordítható folyamatok, ne gondold, hogy ez mindig így marad, csak változtass azon, ami bánt, feszültté tesz.

2012. okt. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Okozhat, nekem is okozott , önbizalom hiány miatt, mostmár rendben van! Csak tedd rendbe az életed, és rendben lesz ez is! :D
2012. okt. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!