Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kb. mennyit kereshet egy a...

Kb. mennyit kereshet egy a körzeti orvos mellett dolgozó asszisztens?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyit, hogy honap kozepéig ne haljon éhen...Kb a minimalbért, szerintem :(
2009. nov. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, ha így van, akkor ez elég borzalmas. Valahogy én is ennyire tippeltem. Köszi a választ!
2009. nov. 9. 16:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért nem minimálbért. A közalkalmazotti bértábla szerint bruttó 89ezret. Egyébként az orvos is csak bruttó 122ezret.
2009. nov. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ho asszisztens vagyok gyerekkörzetben netto 70 ezret kapok egy fillérrel se többet. Felsőfokú végzettségem van de a háziorvosok kényszervállalkozók igy annyit fizetnek amennyit nem szégyellnek:( Sajnos a gyógyító-segítő része elveszett mert annyi a papírmunkánk mint egy könyvelőnek.
2009. nov. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt 4 órában keresed meg?

Általában annyi a rendelési idő.

2017. jan. 24. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Az orvosnak lehet, hogy ennyi a rendelési ideje egy rendelőben, de attól még egy asszisztens végignyomja a napot a többi orvossal is, gyakran 12 órában is. Amelyik csak egy orvossal rendel és 4 órát van a rendelőben, ők ugyanúgy mint az orvos, rendelési időn kívül házhoz mennek és ott látják el azokat a betegeket akik nem tudnak elmenni a rendelésre.
2017. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!