Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » H1N1 oltás Sok dolgot lehet...

H1N1 oltás Sok dolgot lehet hallani a h1n1-el kapcsolatban hogy miért ne oltsuk be magunkat, ti mit gondoltok ezekről? És ti beoltatjátok magatokat?

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem oltataom be magam,pedig nyugdíjasként ingyen lenne.Semmi értelme.Akik eddig beoltatták magukat az ismerőseim közül influenza ellen,mind megbetegedett mégis.Én utoljára 30 évvel ezelőtt voltam influenzás.Ha rosszul érzem magam,iszok néhány bögre forró teát,beveszek kalmopirint vagy aszpirint,lefekszem,jól kizzadom magam,és másnap harmadnap kutyabajom.
2009. szept. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
énsem oltatom be magam, ez egyáltalán nemegy veszélyes vírus, az oltóanyagok meg köztudott, h sokszor többet árt, mint használ.
2009. szept. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem oltatom be magam, és a családom többi tagja sem.

Ez egy sima influenza, a szövődményekbe lehet belehalni. ha időben orvoshoz fordulunk, akkor nem lesz semmi gáz...


14/L

2009. szept. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Van immunrendszerem, az majd elvégzi a feladatát.
2009. szept. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Én iskolába járok, és ha valaki megbetegszik h1n1 miatt,akkor lehet,hogy beoltják az összes diákot az iskolában,így én is megkapom.Ha a suliban nem oltanak be,akkor nem kapom meg a védőoltást,mert nem kérem.

Eddig még soha nem kaptam el influenzát.

Lehet,hogy akik beoltatják magukat,vagy megkapják kötelezően,azoknak lesz valami bajuk sok év múlva.Lehet,hogy az idegrendszere fog károsodni,de nem tudom.

Lehet,hogy a média csak felfújja az egész h1n1-es ügyet,a gyógyszeripar meg kaszál sok pénzt.

2009. szept. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!