Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Prosztata vizsgálatnál kakis...

Prosztata vizsgálatnál kakis lesz az orvos kesztyűje?

Figyelt kérdés

Maradhatnak rajta martalékok? A törlővel amit adnak az orvos előtt kell megtörölgetni magam? Ott kakis lesz a törlő?

És ha épp kakinom kell előtte de nem tudom elvégezni?

Kérlek válaszoljatok nagyon fontos lenne!



2013. nov. 7. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Előtte otthon próbálj meg elmenni vécére.

Ha kakis is lesz a kesztyű, nyugi, mindenkinél olyan egy kicsit, a doki ezzel tisztában van. Nyilván nem tudsz magadnak előtte beöntést adni.

2013. nov. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha nem tudok elmenni véletlen wc-re akkor biztos kakis lesz?

És ha eltudtam menni? akkor is lehet kakis?

2013. nov. 7. 13:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen szaros lesz a kesztyű. Ha nem is nagy szardarabok lesznek rajta, a beledben mindig van bélnedv, és az barnás és szarszagú. Attól is függ meddig és milyen mélyen nyúlkál a seggedben. De könnyen megeshet hogy szaros lesz, igen. Ezen kár paráznod. Az orvos ezért kapja a fizetését.


Egyébként tud magának beöntést csinálni, de én nem csinálnék.

2013. nov. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 automatakoktel ***** válasza:
az nem igaz, hogy magának nem tud. ha olyan a zuhany feje, vagy azt lecsavarja akkor tud. meg gondolom valahogy megoldják a 18karikás filmekben is, tudjátok ahol nem sikerül jó helyre célózni és véletlenül máshova megy. (remélem sikerült diszkréten fogalmaznom)
2013. nov. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szálab válasza:
A vazelin sokmindenen segít, ezen is. Ne stresszelj előre, ez nem az amin kell, csupán szűkséges rossz,nyilván nem ibolyaszagú a segged, de szarcsimbókokra nem kell számítanod!
2013. nov. 8. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor a kaki elmaradhatatlan...
2013. nov. 8. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!