Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most őszintén, az ultrahang...

Most őszintén, az ultrahang vizsgálatnál látja az orvos, ha a köldökzsinór a baba nyakán van?

Figyelt kérdés
Konkrétan a kérdésre szeretnék választ kapni,nem arra hogy "ne aggódj,nem lesz semmi baj,születnek úgy babák" mert azt tudom. Nos,látja vagy nem?
2013. jún. 4. 14:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem látta pedig 4x rá volt tekeredve :(
2013. jún. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nálam nem látta egyik terhességemnél sem. A picivel szülés előtti nap voltam ultrahangon- de csak császár közben jöttek rá, hogy a nyakán a zsinór.
2013. jún. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer nézett olyat,hogy hogyan áramlik át a vér a köldökzsinóron. Pirosan mutatta a vér áramlását. Ez magánrendeloben volt, új UH géppel. Szerintem akkor látnia kell, de régebbi gépekkel nem hiszem, hogy észre veszik.
2013. jún. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Pedig jó lenne, legalább nem hagynák a kismamákat extra hosszan vajúdni, csak mert valamiért nem jön a baba. Engem pl 2 napig hagytak, majd császárnál derült ki, hogy teljesen bele volt gabalyodva, semmiképp nem tudtam volna megszülni.
2013. jún. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igazából nem szokták megmondani,hogy anyuka a babája nyaka körül látom a kzsinórt,ugye,hogy ne rémüljünk halálra.DE attól szerintem egy jó ultrahangosnak látnia kell,hiszen ő kiveszi hol az arca,melyik a lába hogy fekszik,hol a lepény,tehát tud "olvasni" az árnyékokból.Ráadásul a flowmetriánál ahol az egyik válaszoló írja pirosan és kéken vibrál az áramlás a zsinórban. Mégsem mondják meg.De szerintem látják.
2013. jún. 4. 14:20
 6/18 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogyha látja is, a legtöbb helyen a 32. héten van az UH. Ahol ha rajta is van a köldökzsinór, ugye szülésig kikerülhet belőle, ha meg nincs rajta, pár hét alatt simán belegabalyodhat. Ha látnák is, jó lenne szülés előtt közvetlenül csinálni egy UH-t, de sajnos nincs rá lóvé. :(
2013. jún. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
*az utolsó UH
2013. jún. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A 4D-n még én is láttam,hogy rajta van,ez volt a 24. héten. Szülés elött 1 nappal voltam Uh-n,rákérdeztem,azt mondta a szonográfus,hogy nem mondja meg,mert nem jelent semmit. Másnap megszültem,simán! Rajta volt a nyakán a köldökzsinor...
2013. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ja és azt hozzáteszem,hogy 2x is rosszabb volt a kelleténél a CTG,ezért kellett nézni áramlást is.
2013. jún. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem sem látták, pedig még áramlásin is voltam! Viszont a szívhangból látszott, hogy gond van (császároztak, ezért végül semmi probléma nem volt).
2013. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!