Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Uj tesitanarunk van es tok...

Uj tesitanarunk van es tok helyes meg fiatal. (lent tobb). Hogy kozoljem vele hogy nem szeretnek tesizni?

Figyelt kérdés
Megjott .. Es hogy kozoljem vele?? Nagyon hyulyen ereznem magam;(

2013. nov. 18. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Hmm.. közölheted vele élő szóban, magyarul.


Nyilván nem sok értelme lenne az egésznek, mivel neki az a munkája, hogy neked testnevelés órát tartson. Tehát értelmetlen kimenetelű beszélgetésekbe nincs értelme belemenni.


Én is tudom, hogy a kommersz testnevelés foglalkozások korlátozott hasznossággal bírnak.. Oké.

Én konstruktív, fejlesztő jellegű foglalkozásokat pártolok, amikről elmondható, hogy csinálni kell.. itt ugye minden tisztelettel, de nem lenne kérdés a véleményed (hogy szeretnél-e tesizni vagy nem), hiszen a foglalkozás a te fejlődésedet szolgálná. Mivel élni csak ésszerű edzés, mozgás beiktatásával érdemes, ez kellene már gyerekkortól, az iskolákban is..


Más eset a mostani, amikor értelmetlen tesiórák vannak, ebben az esetben az a kellemetlen, hogy hozzám hasonlóan ellentmondást nem tűrő emberek oktatnak valójában fölösleges vagy esetleg inkább káros dolgokat. Hát, nem bánom hogy nem vagyok a helyedben :)

2013. nov. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát ez tanár függő nekünk annó általániosban nem kellett különösebbet mondani csak nem öltöztünk át. épp ezért mindneki kb 2 hetenete legalább emnstruált:)

Középiskolában viszont ez nem volt kifogás, kötelezö volt akkor is tornázni. Legfeljebb nem kellett mindent megcsináln.

2013. nov. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mert ha menstruálsz, mozgásképtelenné válsz? mindigis utáltam, mikor emiatt nem tesiztek az osztálytársaim, és nem azért, mert nem tudom, milyen. Nekem is marha erős a vérzés, fáj a hasam és a fejem is, sőt, néha mindenem begörcsöl, de ez nem kifogás. Nem halsz bele
2014. febr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csak annyit kell mondani " Tanár úr kérem, nem érzem jól magam, szerintem meg fogja érteni
2014. júl. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 3-asnak:

Én nem tudtam tesizni az első két napon. Volt, hogy felállni sem tudtam. Az első szülésnél jöttem rá, hogy nekem konkrétan olyan erősségű fájdalmaim voltak menstruációkor, mint a szülésnél. Láttál már szülő nőt tesizni? Nem mondom, hogy ez gyakran előfordulhat, de ilyen is van.

2015. febr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!