Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy kisfiú testben rekedt...

Egy kisfiú testben rekedt felnőtt fiatal fiú mégis mit tehetne, hogy ne csak a 13-15 éves kislányoknak legyen vonzó, cuki, helyes? Mit tegyen, hogy a korabli nők is emberszámba vegyék és vonzódnajank hozzá?

Figyelt kérdés
18-nak sem szoktak nézni, személyt kérdnek sok helyen, volt, hogy gyerekjegyet adtak, pedig már felnőtt voltam akkor is... De a legidegesítőbb, hogy a korombeli lányok úgy észre sem vesznek, elutastanak, nekik én csak egy kis öcsike vagyok, egyszerűen mintha nem lennénenk képesek úgy vonzódni hozzám, ellenben legutóbb egy 14 éves lánnyla tök jól éreztük magunkat, de hát a szülei megöltek volna, ha megtudják a valódi korm... Én meg nem kaarok egész életemtbe így titkolózva, hazugságban élni. JÓ lenne olyan lányt találni, akivel lehet komoly kapcsoalt nyíltan, hosszabb távon és nem utasít el a kisfiús adottságaim, alacsonyságom, cuki, kisfiús pofám miatt, hanem úgy igazán tud vonzódni hozzám, és jóka szexelhetünk nem csak egy kisöcsit lát bennem. Mondjuk nekem bejönnek a tini kiscsajok, de hát velük nem lehet egy életre tervezni, sokat én tanítottam meg csókolózni s például, szerintem ők még ki szeretnék élni maguakt stb. Na meg ezeke az előítéletek is eléggé idegesítenek, folyton titkolózn kell, lányok azt hazudják barátnőhöz mennek, mert kiherélnének, ha megtudják, hogy egy huszonéves fiúval van a lányuk... Szóval belefáradtam már, hogy nem lehet nyíltan ország, világ előtt felvállalni egy kapcsoalatot a tini lányokkal vagy a korombeli lányok nem kaarnk semmit sem tőlem és tényleg sokan eléggé nagyok hozzám képest úgymond. Én nekem is jobbaan bejönnek a pici lányok, akikkel max egy magasak vagyunk és jó átölelni, ölembe ültetni a lányt. Na, d eilyet is nehéz tallni és nekik is rendszerint az én korosztályomban már van pasija. A tini lányok között meg sok a magányos, meg van, hoy maguktól nyomulnak rám. Nem tudom már mit kéne tennem, hogy ne éreztessék velem a korombeliek, hogy én nekik nem jövök úgy be, mint férfi, nekik csak egy kisfú vagyok, kezdem elhinni, hogy ez a magasságőrület tényleg valós jelenség.

2013. szept. 10. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmit!
2013. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
El kell költözni Debrecenből.
2013. szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
gyúrjál aranyapám
2013. szept. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Semmit nem ér az a lélek aki nem képes magához való testet alkotni.
2013. szept. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Beszélj egy endokrinológussal. Kis férfihormon és sport.
2013. szept. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szőke vagy és kék a szemed igaz? Mert akkor tudom hogy ki vagy.
2013. szept. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak az írjon már, aki tud hasznos tanácsot adni! Kösz!
2013. szept. 10. 22:07
 8/11 anonim ***** válasza:
mert, hogy gyúrjál az miért rossz tanács? egyébként meg én tinicsajokat se tudok felszedni... oszd hát meg a titkot
2013. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te küldtél mindenkinek privát képeket igaz, valaki mindig jött ebben a kategóriában a kisfiús arcával meg ezzel a dumával hogy ő kisfiú testben rekedt. Vagy ezer felhasználója volt, és mindenkinek készségesen elküldte a képeit.
2013. szept. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hagyd, ezek úgyis csak trollkodni meg lealázni tudnak téged, kérdező. Ne is foglalkozz veük, mások véleménye se érdekeljen, a lányok sajnos nem képesek járni alacsony fiúval, nekik átok a kisfiús külső, én is tudom milyen nehéz alacsony fiúként csajozni. De nincs egy érző szívű lány sem, aki ezt megértené és adja esélyt nekünk.
2013. szept. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!