Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek egy fiatal (17...

Szerintetek egy fiatal (17 éves) lány hol és hogyan tud helyes, kedves fiúkkal ismerkedni? Ti mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Eddig még nem volt barátom,de most már nagyon rossz ez az állapot...Szeretnék végre randizni,ismerkedni..
2013. júl. 27. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Ajánlom magamat! :) Ha gondolod, akkor írj!

20/F

2013. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na jó...jönnek az ismerkedős üzenetek is ezerrel...én nem itt akarok ismerkedni,hanem arra lennék kíváncsi,hogy milyen helyekre érdemes eljárnom akkor,ha normális pasikat szeretnék megismerni!!!Kérlek normális válaszokat írjatok!Fontos lenne..:)
2013. júl. 27. 14:54
 3/8 szelena97 ***** válasza:
100%
pl.parkok, strand, szórakozó helyek...csak mozdulj ki:) 16/L
2013. júl. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Végre normális segítség...köszönöm :D
2013. júl. 27. 14:59
 5/8 szelena97 ***** válasza:
nincs mit:))
2013. júl. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Iratkozz be esetleg tánctanfolyamra, jársz le edzőterembe, tipikusan olyan helyek, ahol többször fogsz ugyanazzal a sráccal találkozni, aki megtetszik és idővel szóba elegyedhetek.
2013. júl. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt a nyár, menj ki a strandra. Aztán ilyenkor van egy csomó szabadtéri rendezvén is, ott is lehet próbálkozni. Pl. koncerten a tömegben megkérdezed, hogy "neked is tetszik ez a zenekar?". Mozdulj ki, az a lényeg.:)

Első voltam.:)

2013. júl. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én 18 vagyok, Miskolc közelében lakom és veszettül jóképű vagyok. :D
2013. júl. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!