Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért olyan lehetetlenség...

Miért olyan lehetetlenség manapság barátnőt szereznie annak a fiatal fiúnak, aki nem egy 50 lájkot kapó helyes fiúcska?

Figyelt kérdés
Mert megfigyeltem egy helyes kisfiú kitette a képét az arácról és kapott 4 perc alatt kb 50 lájkot. Ha én teszek ki képet, akkor jó, ha egy hét alatt kapok összesen 2-3 lájkot vagy még annyit sem. Nem értem én ezt, állítólag a lányoknak nem számít úgy a külső, mint a fiúknak, mégis egy ilyen cuki fiúra tapadnak, engem meg lerondáznak a csajok. Csak kevés lánynak tetszettem eddig tudomásom szerint és ez totál kiakaszt, semmi önbizalmam és kedvem már csajozni sem, nem merek ráírni sem lányokra, úgyis mindig az a vége kép, megnézi és hát azt hittem helyesebb vagy felejtős vagy és töröl vagy tilt. Nem értem, én csak egy átlagos lányt szeretnék, akinek van szíve, akinek fontosabbak az őszinte érzelmek, mint, hogy a fiúja megnő és helyes legyen. Vagy a fiatal korosztályban ilyen nem is létezik?
2013. júl. 4. 20:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban:D
2013. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Küldesz képet privátba??? :-)
2013. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Hát akkor változtass a külsődön... Én meg csak 20on valahány lájkot kaptam a képemre, és a csajok amúgy sem azzal kezdik, hogy mennyi a képeiden a like. És jelen tudomásom szerint még sosem tetszettem egy lánynak sem a gimiből.
2013. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

1) Ez komoly, hogy a lájkok alapján alkotsz magadról képet?


2) Nem igaz, hogy a lányoknak a külső kevésbé fontos.


3) MOZDULJ KI és ne azt nézd, kit hogyan lájkolgatnak...


Egy lány


(És végül: fel a fejjel!)

2013. júl. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
nem azért nem lájkolnak mert ronda vagy .... kinek mekkora a "hírneve" van egy csaj tök ronda még van egy képen 25lájka és írják neki alá h milyen szép közben bűn ronda ... nehogy ilyen hülyeségen rágodjál már
2013. júl. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Néha elgondolkodok rajta, rá tudok-e beszélni embereket az öngyilkosságra. A lájk csak népszerűséget jelent.
2013. júl. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 LePeDő ***** válasza:
Azért kapnak ilyen sok lájkot, mert ennyi emberrel tartják aktívan a kapcsolatot. Én sem lájkolgatom a fiúk képét még akkor sem ha nagyon helyesek, akkor ha nem beszélgetek velük eleget.
2013. júl. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Rám meg azt mondják, hogy helyes vagyok meg minden, és mégsem lájkolja egy csaj sem, ugyanúgy mint nálad.

Tudod mi a magyarázat erre? Nincs sok barátom, és ami van az is inkább fiú, és akik hidegen hagynak azokat én sem lájkolom (sőt, nem is tudom, hogy egyáltalán tettem-e ilyen 2 éve mióta fent vagyok).

A lájkoláshoz mérést hagyd a p*csába, ez nem érték, hanem ismerősmérő.


Azoknak meg azért van mindig nőjük, mert jó a dumájuk meg mert magabiztosak, nem kell túlmisztifikálni. Találni kell egy olyan lányt akinek hasonlóan "unalmas" az életmódja mint neked, ennyi.

2013. júl. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Mert itt sírsz.
2013. júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
Nem a külső a legfontosabb az biztos. de azért nem hátrány, ha helyes/cuki a pasi.viszont egyszer találsz majd egy olyan lányt(én biztos vagyok benne) akit egyáltalán nem fog érdekelni a külsőd, előny ha még fiatal vagy. amúgy korod? /nem ismerkedésről lenne szó,csak úgy többet lehet segíteni/
2013. júl. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!