Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem tudom, hogy baj-e? Nagy...

Nem tudom, hogy baj-e? Nagy hibát követtem el? Több info lent!

Figyelt kérdés

Tegnap meg kaptam a H1N1 elleni védőoltst de nagyon fáj a karom! Tesómnak barátnőjének az osztálytársai(2) lebénultak.! Mivan ha velem is megtörténik?És hogyha nem adattam volna be lehet,hogy nem kaptanm volna e a vírust! De mivel beadattam,lehetséges,hogy elkapom? Kezd nagyon fájni a torkom,és alig bírom mozgatni a bal karom!!! Segítsetek!

11/L


2009. nov. 20. 14:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szólj anyukádnak bmeg, szted itt mi mit tudunk csinálni??? Sürgősen menjetek akkor ügyeletre vagy kórházba!!!
2009. nov. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szóltam már neki! És? Ha elmegyek a kórházba mit csinálnak? Semmit! Semmi értelme nincsen menni se kórházba se ügyeletre! De am. nem ezt kérdeztem! Szted lebénulhatok vagy vmi?? :(
2009. nov. 20. 14:52
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem még valami tök sima iskolai oltástól tagadt a duplájára a vállam, és 3 napig nem is igen tudtam mozgatni. Nem tudom miért van ekkora pánik az új oltás körül (meg úgy elve a h1n1 körül) szerintem kicsit paranoiás vagy. De ha az megnyugtat akkor beszélj egy orvossal.
2009. nov. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
B + most komolyan az érdekel hogy mit csinálnak a korházba veled??? Kitudja lehet hogy lebénulsz és a korházba meg meg tudnának gyógyítani! Ha tényleg a bénulás szélén vagy akkor meg minek itt írogatod a kérdéseket ezzel is "segítesz" a bénulásnak!
2009. nov. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy paranoiás vagyok! És ha nem? És ha lebénulok? Kezd fájni medence tájékán... :(
2009. nov. 20. 15:07
 6/20 A kérdező kommentje:
És ha potyára megyek be a kórházba? Sztem először ink. orvoshoz kéne mennem! De ott nagyon utálom az orvos asszisztensét! :S És az ki fog röhögni! Fújj nagyon utálom!
2009. nov. 20. 15:09
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
dehogy bénulsz le. én is kaptam tnap védőoltást, nekem is fáj a karom, de el fog múlni. MINDEN védőoltás után fáj az ember keze. nem bénulsz le ettől még. HAGYD ABBA a parázást. beidegeled magad, és azért lesz bajod, mert beképzeled. kisgyerek vagy, ne hallgass a hülye rémhírekre, menj oda anyuohoz, h nyugtasson meg.
2009. nov. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha lebénulsz, akkor mi szóltunk előre. Ne haragudj, de hogy lehetsz ennyire ostoba???? Az egészségeddel nem szabad szórakozni!!!!!!! Ha nem vagy jól, AZONNAL menj orvoshoz!!!!
2009. nov. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
De nem hülyeség!!! Nem beszélem be magamnak! Fáj a medencém!!! Most egy fél órája már fáj! Megkaptad! De neked erősebb a szervezeted!!!! Nekem még egészen pici!
2009. nov. 20. 15:17
 10/20 A kérdező kommentje:
De mondtam anyunak menjünk orvoshoz! De azt mondta,hogy hiába megyünk annyit mondd hogy hülyeség,és anyát meg hiába rángattam el a kórrházba! :(
2009. nov. 20. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!