Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fontos! Hülyeséget...

Nagyon fontos! Hülyeséget követtem el ugye? Lehetne valamit tenni ha arra kerülne a sor?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos! Nagy hülyeséget csináltam 3 napja, vettem egy féléves kondibérletet, (Familia fitness) nem tudom, hogy valakinek ismerős e, viszont a hülyeség az volt hogy, mikor megkérdeztem hogy lefénymásolhatom e, mert félév sok idő azért, és simán elveszthetem a bérletemet, mondták, hogy inkább ne fénymásoljam, (aminek az okára nem jöttem rá. ) nem gáz mert bevagyok már írva a rendszerbe. De attól függetlenül ha annyira parázok hogy elvesztem akkor náluk hagyhatom és akkor tuti nem tünik el, mondtam ok ha bevagyok írva akkor úgysem para, de azért náluk hagytam. Utólag belegondolva elég nagy hülyeség volt, mert simán visszaélhetnek vele. Jó, hogy nem egy ilyen lehúzós hely, hanem viszonylag igényes és normális, csakhát sosem lehet tudni. Volt 1 tanum is aki ott volt, de igazából nem érnék vele sokat, ha esetleg letagadnák hogy vettem valaha ott fél éves bérletet. Ilyenkor az ég világon semmit sem tudnék csinálni? SEMMIT?
2010. nov. 14. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ne parázz annyira mert nekik sem jó ha kivered a balhét, rossz hírüket kelted (mármint ha letagadják) esetleg rájuk hívod a rendőrséget. Legközelebb azért ne add vissza, ha veszel vhol vmit...:)

2010. nov. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Hát igen erre rájöttem most,felesleges parától óvnám meg magam:)Csak nekem bizalmasnak tüntek ott az emberek,meg hát alá is kellett irnom ott 1 papírt...Szóval ha csakúgy elégetik vagy vmi akkor az elvileg okirathamisításnak minősül,meglopással társulva:D
2010. nov. 14. 14:09
 3/7 anonim ***** válasza:
neked most mi is a bajod? nem egyedi eset h a bérleted ott marad náluk a konditeremben. máshol is van ilyen. az ugyis csak egy jelképes papír...
2010. nov. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az,hogy konkrétan bogarat ültetett a fülembe 1-2 ismerős,hogy simán visszaélhetnek vele és mondjuk törölhetnek a adatbázisról,mintha nem is vettem volna meg a fél éves bérletet...
2010. nov. 14. 15:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért tennének ilyet?

1. -nekik az jó, hogy te vettél bérletet, potenciális vásárló vagy, a mai világban megbecsülik az ilyet

2. -ha átb*sznak, akkor saját magukat járatják le, te elmondod a rokonaidnak, és elesnek egy csomó lehetséges vevőtől


Már bocs, de átverésnél ők csak rosszul járnak, inkább megtartanak, mint további vevő. Hülyeség ilyenen aggódni...

2010. nov. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, rohadtul nem érné meg nekik "lenyúlni" a pénzed, mert akkor akár több potenciális kuncsafttól is eleshetnek. Kicsit túl parázod a dolgokat, nem?!
2010. nov. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kedves ismerőseidnek akik bogarat ültettek a füledbe, üzenem h ne okoskodjanak, ne szóljanak bele abba amihez full nem értenek... birom ezeket a nagyszájú majmokat akik azt hiszik mindent mindenkinél jobban tudnak és a másokat el akarják bizonytalanitani, meg bogarat ültetnek a fülébe...

szal ne félj teljesen bevált dolog h a konditeremben náluk van a bérleted.

2010. nov. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!