Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem tudom, hogy baj-e? Nagy...

Nem tudom, hogy baj-e? Nagy hibát követtem el? Több info lent!

Figyelt kérdés

Tegnap meg kaptam a H1N1 elleni védőoltst de nagyon fáj a karom! Tesómnak barátnőjének az osztálytársai(2) lebénultak.! Mivan ha velem is megtörténik?És hogyha nem adattam volna be lehet,hogy nem kaptanm volna e a vírust! De mivel beadattam,lehetséges,hogy elkapom? Kezd nagyon fájni a torkom,és alig bírom mozgatni a bal karom!!! Segítsetek!

11/L


2009. nov. 20. 14:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
11 évesen nem 'pici' a szervezeted... ugyanúgy tud védekezni, mint az én 17 éves szervezetem. de könyörgöm nyugodj le. tudod, mély levegő meg hasonlók. nem lesz semmi baj. különbenis, a medencédnek szerintem semmi köze nem lehet az oltáshoz. izomfájdalom még oké. nem lehet, hogy felfáztál? esetleg meg fog jönni?
2009. nov. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ha meg akarna jönni a hasam is fájna!-.-" És azért egy kicsit nagyobb a tiéd mint az enyém! És nem nem lehet h felfáztam!-.-" Azért tudok egyet s,mást,és már a kezem is a lábabm is fáj! :( Ez a bénulás széle nem? Ha nem tudok megmozdulni vagy valami hirtelen??? MOst már nagyon nagyon fáj a kezem! Nem a sok gépeléstől kb. 1órája ülök itt. Mások 7-8 órákat ülök gépnél! Szval.! :( FÉLEK NAGYON! MENJEK AZ ORVOSHOZ??
2009. nov. 20. 15:42
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Borogasd hideg vizes konyharuhával, vegyél be egy fájdalomcsillapítót, éjszakára meg még egyet, tegyél be egy jó DVD-t vagy aludj egyet. A francokat bénultak le a tesód barátnőjének az osztálytársai. Egyszerre mind a kettő?
2009. nov. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
100%
Őszintén remélem, hogy ez egy kamu kérdés!
2009. nov. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Márpedig ku'rvára paranoiás vagy, azért fáj mindened, mer fosol mint a gép. A fájdalom mióta a bénulás jele? Tudod, "mind over body".
2009. nov. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Rémisztő! Anyukádnak szerencsére több esze van nálad. Hidd el, semmi bajod nem lesz. Borogasd be a szuri helyét langyos vizes ruhával és pihentesd kicsit a karodat! Olvass egy jó könyvet (amúgy is jót tenne, ha a szellemedet is edzenéd nemcsak az ujjaidat), ne foglakozz az oltásoddal, főleg ne a mondvacsinált mellékhatásokkal. Ha az osztálytársaid lebénultak volna, már legalább egyiküket kórházba vitték volna a szülei és tele lenne minden tv és rádió csatorna a hírrel. Mivel izomba kaptátok az oltást, természetes, hogy fáj, egy-két nap és elmúlik. Ne hergeld sem magadat, sem pedig az osztálytársaidat, haverjaidat. Ha valóban olyan okos lennél, mint az egyik előző kommentedben írtad, nem irogatnál össze ennyi butaságot.
2009. nov. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Negyedig vagyok! Most már komolyan nem bírom ezt a f@szságot!!!! Ha valami fáj komolyan go az orvos!!! De ha te azt választod hogy meghalsz/ vagy lebénulsz de tényleg mi szóltuk! Most mit rinyálsz hogy most utálom ezt meg felesleges nekem, végülis mind1 te kockáztacc!

Most tuti jönnek a lepontozások de hajrá! Szeritem páran eggyetértenek velem!

2009. nov. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egyszer azt mondod,h minek menj el, mert ez semmiség, aztán meg azt, hogy mindjárt lebénulsz. Döntsd már el!
2009. nov. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Eninővér ***** válasza:
Remélem, azóta már megnyugodtál!Nem mindig könnyű az agynak felülkerekedni!Ne a 2 bénulásra gondolj, hanem a több tízezerre, akiknek csak picit fájt a karjuk, és hamar elmúlt.Nem akarok semmit bagatellizálni,jó, ha komoly panaszokkal orvoshoz fordulunk,de gyakran beválik az "elmúlik, elmúlik, elmúlik" GYORS egymás utáni ismétlése...
2009. nov. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszi szépen jobban vagyok!Puszii!:)
2009. nov. 29. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!