Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valami bajom van? Anya szerint...

Valami bajom van? Anya szerint semmi bajom nincs. De megis?

Figyelt kérdés
Torokgyulladasbol gyogyultam ki, szerdan vettem be az utolso gyogyszert. Most hogy elmult nagyon szaraz a torkom es emiatt faj is reggel ebredes utan. A masik dolog, egy hete fajdogal az epem, volt mar hogy megfajdult mert annyit ettem es keveset ittam, es aznap is ezt tettem... Meg hanyingerem is van, most nem tudom melyiktol... Akkor most tenyleg nincs bajom vagy ezekkel erdemes elmenni orvoshoz? Olvastam valami nyirokcsomo betegsegrol is es most nem tudom, hogy az lehet-e mert eleg faradt vagyok mostanaban es az is a tunetek kozott szerepelt.... Mitevo legyek?
2013. dec. 1. 23:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Limfomarol olvastam
2013. dec. 1. 23:04
 2/3 anonim válasza:
MIndenekelőtt igyál SOK vizet, a kevéstől lehet a torokszárazság.Ezek a tünetek nem feltétlen nyirokcsomó betegségek tünetei, bármi más lehet. Szerintem menj el orvoshoz(inkább az epéd miatt), de megtudod nézni magadnak hogy a nyirokcsomóiddal van baj vagy sem. Emeld fel az állad, és ha ott a"tokarésznél" és kicsit alatta két kis gömb van, akkor azok a nyirokcsomóid, és mindenképp menj el orvoshoz.
2013. dec. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van a nyakam oldalan ket darab megnagyobodott csomo amivel mar voltam orvosnal es azt mondta nem veszes, de holnap elmegyek orvoshoz mindenfelekeppen. Koszi a valaszt
2013. dec. 2. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!