Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol tudja megnézni az ember a...

Hol tudja megnézni az ember a weben a saját egészségügyi kartonját?

Figyelt kérdés
Mondták nekem, hogy ez lehetséges. Talán a magyarorszag.hu-n, de nem biztos. Egyelőre még nem találtam meg. Tudna valaki segíteni?
2014. jan. 12. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

[link]


Nem tudom, hogy van-e ilyen rendszer minden rendelőben, kórházban, én csak ezt találtam. Itt csak az ebben a kórházban kiadott leleteket lehet visszanézni.

2014. jan. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Vagy talán itt?


[link]

2014. jan. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

[link]


Na, ennyi, asszem ez az. Bocs, töbebt már nem írok :D Engem is érdekelne amúgy.

2014. jan. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Mindegyikre zöld kezet adtam, mert az utolsó annyira megérte :-) Magamtól rá nem jöttem volna, hogy nem az E és nem az O betűnél, hanem a T-nél kell keresni :-D
2014. jan. 12. 10:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Mondjuk most olvasom, hogy csak elektronikus aláírással lehet megnézni, vagy személyesen be kell menni érvényesíteni a regisztrációt az okmányirodába. Az elektronikus aláírásos dolog viszont nálam nem igazán akar működni...
2014. jan. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A magyarorszag.hu-n keresztül csak az elmúlt 15 évben elvégzett vizsgálatok, beavatkozások, és a kiváltott gyógyszerek listája van fent, részletes adatok nem.
2014. jan. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én már megnéztem. Elég részletesek azok az adatok: mi történt, mennyibe került. Nekem pont ez kellett. Az nem érdekel, mennyi volt 15 éve a vizeletem pH-ja.
2014. jan. 12. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!