Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Évekóta gerinc összeroppanássa...

Évekóta gerinc összeroppanással küzdöm. Reumatológushoz Győrben csoda kell, ha bejut az ember! Feladtam! Van Győrben A Wellness gyógyfürdő, hol tudom kezeléseket is végeznek, de nem ingyen. Milyen módon tudok oda bejutni, egészségügyi ellátás címén?

Figyelt kérdés
Rokkant nyugdijas vagyok, havi Győrben csoda kell, ha bejut az ember! Már feladtam! Mivel szív, inzulinos cukorbeteg vagyok, nincs lehetőségem privát orvoshoz menni.gyógyszerem 20 e. -Ft. Körül mozog. Nagyon sokba kerül a Wellness gyógyfürdő napidija, még abban az esetben is ha nyugdijast vásárolok. Egyszeri kezelés úgymont 0 heti, havi szinten viszont nincs többre lehetőségeem. Kérem ha valaki tud segíteni, nagyon hálás lennék érte, mert a mindennapjaim fájdalmán segítene!
2010. márc. 1. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Légyszi kérdezd meg a háziorvosodat!Ő valszínű tud segíteni.
2010. márc. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én győri vagyok, és úgy tudom, hogy a háziorvos tud beutalót adni a gyógyfürdőbe. Van egy határ, hogy fél éves vagy éves szinten hány kezelést lehet igénybe venni, de ezt pontosan nem tudom.
2010. márc. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mást ajánlok - [link]


ingyenes szalonok de érdeklöd meg -gerinc betegségeknél az egyik legjobb

2010. márc. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a háziorvosnak egyáltalán nincs lehetősége, hogy kezelésekre küldjön.
2010. márc. 1. 12:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Erre nem kell beutaló saját magad menj el érdeklödj
2010. márc. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!