Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tegnap elájultam az utcán, és...

Tegnap elájultam az utcán, és amikor felébredtem, mentősök álltak felettem, ők segítettek. De amikor megtörtént a baj, senki nem járt arra, akkor lehet, hogy mégis, és ő (k) hívta (ák) ki őket? Vagy meglátta a mentő hogy fekszem a járdán?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok hogy most mi lehetett, van valakinek ötlete?


Ja, és amikor magamhoz tértem, a mentősökön kívül senki nem volt ott, ezért nem értem...


Ti mit gondoltok?


2014. jan. 19. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem akart a rád találó katasztrófa turista lenni ott, ahol ő már nem tud segíteni, mert ott a szaki.


Vagy hihettek részegnek is, félhettek is, a mai világban volt már példa mindenre. De azért mégis szólt a mentőknek, mégha nem várta s meg őket.

2014. jan. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valaki biztosan szólt nekik. Marha nagy szerencse kéne,hogy pont arra járjanak ,ráadásul ők nem kóricálnak csak úgy az utcán,csak hívásra mennek ki. Akkor viszont nem állhatnak meg menet közben.
2014. jan. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek előzőkkel.

Egyébkén kiderült, hogy mi volt a baj? Jobban vagy már? :)

2014. jan. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze, köszönöm! :)

Hát, alapból alacsony vérnyomásom van, és tegnap akkora "rohanásban" voltam, hogy nem ettem, nem ittam semmit, úgyhogy ezért volt.


Köszönöm a válaszokat! :)

2014. jan. 19. 13:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Fú ennyire alacsony, hogy az eszméletedet is elveszted? Szegény! :(

Nekem is elég alacsony, fiatalabb koromban én is ájuldoztam, bár ennyire sosem. Aztán a rohanóbb életmóddal és elég sok biciklizéssel megerősödtem, bár ez nem tudom, hogy a vérnyomásomra hatott-e, de az biztos, hogy ahogy fizikailag erősödtem, elmaradtak az ájulások, és még a szédülések is.


Pár szem kockacukor, meg egy kis víz legyen mindig nálad, vagy szőlőcukor...!! Nekem ezt javasolta mindenki végső esetre jó az, elkerülhető az ájulás még éhes gyomorral is... Persze jobb megelőzni rendes kajálással, de pár szem cukor a táskában elfér...

2014. jan. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!