Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mégis megtörtént a szintváltás?

Gottschling Csilla kérdése:

Mégis megtörtént a szintváltás?

Figyelt kérdés
Egyértelműen nagy nap volt December 21.-e. Tisztán érezhető volt, hogy valami történt. De mi is? Egyetértetek abban. hogy megtörtént a várva várt szintváltás a következő rezgés(lét) síkba?
2013. jan. 18. 19:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jó is lenne...de én nem veszek észre komolyabb pozitív változást.
2013. jan. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát én semmi változást nem tapasztaltam.Részemről annyi a változás hogy új évet kezdtünk
2013. jan. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem.

A kategória szerint a szintváltás abban nyilvánul meg, hogy az emberek több/kevesebb UFO-t látnak?

2013. jan. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

> Tisztán érezhető volt, hogy valami történt.

Én nem érzek semmit.

2013. jan. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem érzitek mert kételkedtetek és ti nem léptetek tovább.
2013. jan. 18. 19:59
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
A legtöbb ember nem képes észlelni a változást. A szintváltás a rá érdemeseknél megtörtént. Pl. Én most már 68-as szintű mágus és atlantiszi fényjáró is vagyok egyszerre. De még sokat kell fejlődnöm. Hamarosan már egy loú hadsereget is képes leszek megidézni.
2013. jan. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A szintváltás rezgésszint váltást jelentene. Senki nem tapasztalta ezt. Nem lettünk falon átlátó áthaladó rádiófrekvencián is magasabban rezgő entitások. Nem, nem történt semmilyen szintváltás.


Egyébként ha el is indult valami, akkor sem egy hónap alatt fog a változás bekövetkezni, hanem évszázadok-ezredek alatt. Úgyhogy sajnos jövő héten is munkába/iskolába kell menni.

2013. jan. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Igazolni tudom kedves kérdező.

Pont dec. 21-én lettem 83-as szintű harcos Gladiatusban.

2013. jan. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Dec. 21-én voltam munkajog vizsgán, így egy szinttel nagyobb volt az esélyem arra, hogy nem csúszok egy félévet sem.
2013. jan. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Keress valami hobbit magadnak..
2013. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!