Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvileg lehetetlen, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg lehetetlen, mégis megtörtént?

Figyelt kérdés

Ez nem egy most törtènt eset: Kb 6 éve azt àlmodtam, hogy van egy feleségem. Ez önmagàban nem lenne èrdekes, de èreztem hogy szeretem és emlèkeztem a nevére a közös életre az évfordulòkra. Amikor felébredtem, meg maradt az érzés és a többi info is.

Az infok elhalvànyultak, de az arca megmaradt az emlékezetemben. 4 évvel kèsőbb egy nap élőben talàlkoztam vele. Azonnal felismertem. Elvileg ez leheten. (igazi embert megàlmodni)


2013. nov. 30. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
látod
2013. nov. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3 éve azt álmodtam féltestvérem apja örökbe fogad két lányt... A gyerekek arca valamiért megmaradt... Aztán rá 2 évvel tényleg megtörtént és ugyan úgy néznek ki a gyerekek... Nem lehetetlen
2013. nov. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, csak elég ritka és nagyon nehéz elképzelni, közel se tud mindent az ember akárhogy is azt hiszi.
2013. nov. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A tudomàny szerint az àlom az a valòsàg, a képzelet és a tudatalatti üzeneteinek összessége. Nem ez az egyetlen ilyen eset velem, csak az egyetlen emberi- szerelmi...
2013. nov. 30. 16:52
 5/6 anonim ***** válasza:
vannak ilyenek.
2013. nov. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
Lehet hasonlóság is. Majd akkor gyere ilyennel, ha a személyi számuk is megegyezik..:D
2013. dec. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!