Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az általános- és középiskolai...

Az általános- és középiskolai orvosi vizsgálatok eredményeit ki és hol tárolja?

Figyelt kérdés
Szeretném megszerezni az általános iskolai és középiskolai rendes éves orvosi vizsgálataim eredményeit. Tudja valaki, hogy ezeket ki, hol és meddig tárolja? Az világos, hogy fordulhatnék egyenesen az iskolákhoz, de ezt a lépést szeretném kihagyni, ha lehet.

2014. jan. 24. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Az általános iskolait a védőnő. A középiskolait nem tudom.
2014. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. jan. 24. 16:57
 3/7 anonim ***** válasza:
A középiskolait is az iskolavédőnő.
2014. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jan. 24. 17:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez érdekes és fontos kérdés,mert befejeztem a sulit és nem kaptam ilyen kartont,ahogy mások sem,tehát valahol eltüntek az éterbe,amikor meg egyszer láttam,mert áltanánosból középsuliba mentem elég érdekes volt,mivel összesen 8 év alatt kétszer volt a magasságom,súlyom beírva,tehát hova rögzítették az addigi eredményeket,és más is mondta hogy ő is furcsálta.
2014. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi a furcsa? És miért kellett volna megkapni?
2014. jan. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a fura,hogy majdnem minden évben vizsgálatk minket 8.-ig,és a kartonon amit középiskolába vittem csak az első osztályos korombeli magasság és az 5. osztályos korombeli magasság,súly volt felírva.Tehát a többi év egészségügyi állapotát nem írták fel,pedig legalább 8 év alatt 4-5 alkalommam mértek meg minket.


Tehát hova írták fel azokat?Vagy mért méregettek minket ha nincs sehova felvezetve az egészségügyi állapotom,az hogy az adott koromba milyen volt a fejlettségi,egészségügyi állapotom?


Minek vizgyáltak minket,méregettek?Ha nincs sehová felvezetve az?


És ha befejeztem a sulit hova került az egészségügyi kartonom?


A tesóm az suli befejezése után kézhez kapta és ott is csak 2 év magassága volt feltünteve,akkor hova írták a többi év adatát?

És hol lehet a kartonom?Úgye én csak 8. év után láttam egyszer,akkor tudtam megnézni.

2014. jan. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!