Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen orvosi...

Szerintetek egy ilyen orvosi vizsgálat korrekt vagy szükséges egy középiskolai felvételi alkalmasságin?

Figyelt kérdés
be kellet menni egy orvosi szobába ott volt három nő két férfi le kellett vetkőzni bugyira melltartóra tarkóra kellett tenni a kezem meghallgatták a szívem a tüdőm utána megmérték a combom hosszát átmérőjét le kellett venni utána a bugyit előre kellett hajolni az ágyra könyökölni akkor megmérték a végbélen keresztül a hőmérsékletet aztán éreztem hogy belenyúl az egyik férfi a fenekembe körbe forgatta az úját fel kellett egyenesednem megtapogatták a fenekemet le kellett venni a melltartót (bugyit nem vehettem vissza és nem takarhattam magam) megtapogatták a melleimet utána sétálnom kellett oda vissza utána fel kellett egy másik ágyra feküdnöm egy kengyel szerűségbe kellett tenni a lábaimat széjjel akkor benyúlt a doktornő a nemi szervembe megnyomkodta a hasam alját azután felöltözhettem
2013. máj. 19. 10:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%

Ez milyen iskola már?!!!???

Ha te ezeket mind megcsináltad barátom, még nem vagy iskolaérett.. Ezt azért nagyon túlzásnak tartom.

2013. máj. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
gimnázium rendészeti szak
2013. máj. 19. 11:49
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Levetkőzés bugyira, gerinc vizsgálat, ilyesmi még belefér de nem értem miért vizsgáltak belülről is. A többieket nem kérdezted meg? Olvass esetleg utánna a felvételi módjának, és ha nem szakszerűen jártak el akkor tudni fogod és léphetsz.
2013. máj. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
azt mondták alapos orvosi vizsgálatra készüljünk
2013. máj. 20. 09:33
 5/17 A kérdező kommentje:
de azt nem hogy ennyire alapos lesz
2013. máj. 20. 14:53
 6/17 anonim ***** válasza:
Jézusom!Ilyen nincs!Hány éves vagy?Édesanyad nak mondtad?Utána kéne érdeklődni,hogy konkrétan mi zajlik az orvosi vizsgálatkor,milyen vizsgálatokat végeznek?
2013. máj. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok megint.Kicsit utánanéztem és annnyit találtam,hogy hátha utána tudsz ennek nézni te is az mrszki.hu oldalon!
2013. máj. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
És miért volt bent 5 orvos?? A leírásod alapján 'csak' két orvos vizsgált. Akkor miért kellett plusz 3?
2013. dec. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem normális,és jó lenne ha végre a szülők is tennének valamit,mert sok felnőtt ember,szülő nem tudnom mért gondolja azt hogy középiskolás gyerkeiket meztelenül vizsgálgassák,meg nemiszervüket nézegessék.Be kellene végre az Ombudsmanhoz írni panasszal érni.Tudtommal a nemiszerv vizsgálata megtagadható.



De sajnos ha rendészeti,rendőri,katonai iskolába mész,főiskolánál legalábbis teljes körű vizsgálat van,de ott sem értek ezzel egyet,persze nem egyszerre néznek meg pucéron,több tucat orvos előtt,hanem fiúk urologushoz,lányok nőgyógyáshoz,majd belgyógyász,fogorvoshoz és így tovább mennek.


nem normális én ,nem engedtem volna


Anyukád mit szólt hozzá?Több szülővel álljanak össze és jó lenne ha osztályfőnöki óra keretében az igazgatóval beszélnének és ezeket a megalázó vizsgálatokat eltörölnék,nem normális.Egyik szülő sem tett semmit?Milyen szülők ezek?



Durva!!!!

2014. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Amit a dokinő végzett az nőgyógyászati szűrés amit sima orvos nem végezhet el,hüvelyedbe,végbeledbe nem nyúlhat hozzá.


MIlyen szüleitek vannak már?Senki nem emelte fel a hangját?

2014. febr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!