Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vakbel mutet utan mennyivel...

Vakbel mutet utan mennyivel illik latigatoba menni?

Figyelt kérdés
Tegnap mutottek a kolleganomet es szeretnek roviden beugrani hozzank. Nem igazan erti a nyelvunket es a csaladja sincs itt. Ha ma delutan bemegyek az pofatlansag? Vinnek neki par ujsagot mondanam h gondolunk ra es varjuk vissza nem akaroksokat ott idozni
2014. febr. 25. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj csak be, biztosan nagyon fog örülni neked, különösen, ha senkije sincsen vagy nincs a közelben.
2014. febr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem pofátlanság semmiképp, hiszen te nem akarod terhelni, csak segíteni szeretnél neki és átadni a jókívánságokat, hogy mielőbbi gyógyulást kívántok.

Nem tudom, szerintem erre nincs általános szabály, az ő állapotától és a kapcsolat minőségétől függ. Azért szerintem ha tegnap volt a műtét akkor még lehetne várni 1 napot. Hiszen talán fel sem kelhet vagy nincs is kedve vagy nincs is rendesen felöltözve és mondjuk nem nagyon akar így látogatót fogadni. Mi lenne ha esetleg felhívnád előtte telefonon és megérdeklődnéd, hogy hogy van? Aztán mondanád, hogy nem akarod zavarni a gyógyulásban de ha nem probléma ekkor vagy akkor átugrasz pár magazinnal, hogy könnyebben teljen az idő, esetleg ilyenkor szép gesztus megkérdezni, hogy szüksége van-e valamire, vegyél-e neki valamit.

Vagy ha ilyen hamar mész, akkor mondjuk megkérdezhetnéd (főleg ha egyedül van otthon), hogy kell-e valami segítség, nem tudom, esetleg levinni a szemetet vagy elmosogatni vagy fogalmam sincs mit kellhet ilyenkor. Értem, hogy nem akarsz sokáig maradni és nyilván neked is van elég dolgod, de valószínűleg úgyis azt mondja, hogy nem kell semmi, vagy ha kér is valamit, akkor csak valami kisebb dolgot.

Ha pedig mégsem és elkezd ugráltatni és kioszt neked ezer feladatot, akkor 1 óra könnyed segítség után azt mondod, hogy nagyon sajnálod de neked menned kell, a vállára teszed a kezed és könnyes szemekkel hozzáteszed, hogy de nagyon reméled, hogy onnantól már meglesz egyedül is. :))

2014. febr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem annyit időzz ott, amennyit elvisel a beteg. Vigyél neki újságot és innivalót. Enni úgyse szabad neki.
2014. márc. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!