Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ügyeletre kellett volna mennem?

Balghdorii kérdése:

Ügyeletre kellett volna mennem?

Figyelt kérdés
A probléma az,hogy csütörtökön nagyon fájt a fejem, éjjel pedig hánytam is. Pénteken emiatt nem mentem iskolába, de már sokkal jobban éreztem magam. Fehívtam a házi orvosom aki nem adott időpontot, mert már nem volt hely, de azt mondták, hogy az ügyeletre menjek el, majd hétfőn leigazolják. Az ügyeletre nem mentem be, hiszen már jól voltam, nem gondoltam, hogy ilyennel fel kéne keresnem az ügyeletes orvost. Hétfőn így is bemehetek az igazolásért vajon? Vagy mivel nem látott orvos, nem kaphatok? Az ügyeletes orvos ilyenkor egyáltalán ad valamilyen lapot, h megjelentem? Vagy akármi?

2014. márc. 9. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:
visszamenőleg nem adhatnak igazolást
2014. márc. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!