Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Háziorvos váltással kapcsolatb...

Háziorvos váltással kapcsolatban valaki tájékoztatna?

Figyelt kérdés
2012 év végén üzemi balesetem volt, azóta járok különböző szakrendelésekre, vizsgálatokra és sajnos a háziorvosomhoz, akivel nem vagyok megelégedve.Rendszeresen flegmán, nagyképűen fogad, nem igazán foglalkozik velem vagy a betegségemmel, ezért szeretnék háziorvost váltani. Kérdésem az lenne hogy ilyenkor is érdemes belevágni az orvos váltásba amikor a jelenlegi orvosom ismeri az esetemet de nem vagyok vele megelégedve, vagy inkább várjam meg amíg lefut ez a folyamat.
2014. márc. 10. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Mielőtt belevágsz, keress egy másik orvost, és kérdezd meg tőle, hogy elvállal e? Mert ugyanis ez nem kötelező. Egyúttal mondd el neki az esetedet, meg a panaszodat is. Ha vállal, akkor már mehetsz is.
2014. márc. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyébként a körzetedbe jársz? nekem olyan volt hogy előző háziorvosom nem volt a toppon, átmentem a körzetemhez, lakóhelyemhez tartozót. Tényleg beszélj előbb a leendő háziorvosoddal hogy vállal-e ,ha igen, ő átkéri majd a kartonodat
2014. márc. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!