Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan mondjam el az osztálytá...

Hogyan mondjam el az osztálytársamnak hogy rohadtbüdös?

Figyelt kérdés
itt ül elöttem és majd meghalok olyan szájszaga van és az egész osztály érzi...
2014. ápr. 29. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
nem mos fogat? vagy csak most ilyen neki?
2014. ápr. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Adj neki rágót
2014. ápr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
négyszemközt
2014. ápr. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én a szemébe néznék, és rákérdeznék, hogy tud e róla, és, hogy megtenné e, hogy becsukja...
2014. ápr. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki azt, hogy...


Nem akarlak megbántani, de úgy érzem szólnom kell hogy büdös a szád. Lehet rossz fog vagy bármi más, de már a többiek is erről beszélnek. Nézesd meg szerintem ha nem akarod hogy piszkáljanak vele.


Én például elég szomorúnak gondolom, hogy senki nem szól a másiknak ha valami gond van vele. Lehet, hogy ezt ő így látja /ha a fogmosás hiánya/ vagy ő nem érzi és nem is gondol rá, hogy egy rossz fog milyen nagyon büdös tud lenni. Szólni kell, ez a kisebbik rossz mindenkinek.

2014. ápr. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb. így: Szia, kérlek nézesd meg a fogaidat fogorvossal, mert bocs, de büdös a szád, és ez nem csak egyéni szociális probléma, mert az én orromat is zavarja.
2014. ápr. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!