Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináljak ha korhazban...

Mit csináljak ha korhazban vagyok (este hozott be a mentö rosszullet, panikroham miatt) (gyerekosztaly -mivel 17 vagyok) es nem akarok enni. De figyelnek ahogy eszem? Nem akarok enni (-allitolag anorexiás vagyok! )

Figyelt kérdés

2014. máj. 4. 08:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarsz enni?
2014. máj. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyél. Ha nem eszel akkor gyomorszondát is kaphatsz és hidd el hogy azt nem akarod.
2014. máj. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze. De majd kapsz infúziót, ha észreveszik.

Anorexia a ló farkát... ez sima hülyeség.

2014. máj. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszönöm de én nem ezt kérdeztem ... amúgy szerintem sem vagyok anorexiás, csak a dokik szerint. Mert hogy azt mondják testképzavarom van mert sovány vagyok szerintük pedig dagadt tehén vagyok és hetek óta koplaltatom magamat most 45 kg vagyok.
2014. máj. 4. 09:13
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is enned kell. Ameddig az orvos nem látja hogy rendesen eszel ugy sem ad alább. Neki ez a dolga. A nővérek meg ugy is figyelnek. Hidd el hogy nem szeretnéd megtapasztalni milyen az, ha tömnek mint a libát. Még most van választásod. Még ha pár falatot is, de egyél. Vagy hozása hazait ha kórházi nem ízlik. Egyébként anorexia nervosa az elég ok lehet egy psychiátriai kezelésre is. S az sokkal durvább annál ahol most vagy.
2014. máj. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Kislány (?), az a gond, hogy te tényleg anorexiás vagy.

45 kilósan senki sem dagadt tehén, és SENKINEK, még egy 120 kilósnak sem szabad koplaltatnia magát.

Jó étvágyat!

2014. máj. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egyél, ha nem eszel, hívhatnak pszichiáter szakorvost konzultálni. Ha pedig ez sem vezet eredményre, átvihetnek a pszichiátriára is, amit nem szeretnél. 45 kilóval nem vagy kövér, és mivel annak látod magad, igenis testkép zavarod van. Mennyi ideje nem ettél, amikor rosszul lettél? Mitől volt pánikrohamod? Pánikbeteg vagy? Máskor is volt már?
2014. máj. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Azok alapján, amit írtál, ez tényleg anorexia. Az anorexiához hozzátartozik, hogy a beteg nem látja be, hogy beteg. Kooperálj, csináld meg, amit mondanak. A te érdekedben teszik.
2014. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát sajnos most jöttem ki a kórházból vasárnapig. Hétfön meg megyek egy másik pszichiátriára 6 hónapra ....
2014. máj. 21. 17:54
 10/18 anonim ***** válasza:
Akkor nagy lehet a gond. Sajnálom. Igyekezz együttműködni és meggyógyulni. :)
2014. máj. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!