Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináljak ha korhazban...

Mit csináljak ha korhazban vagyok (este hozott be a mentö rosszullet, panikroham miatt) (gyerekosztaly -mivel 17 vagyok) es nem akarok enni. De figyelnek ahogy eszem? Nem akarok enni (-allitolag anorexiás vagyok! )

Figyelt kérdés

2014. máj. 4. 08:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Beteg vagy, remélem tudnak rajtad segíteni. Hagyd nekik...
2014. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Annabell:

Figyi, én is anorexiás voltam! Az egy nagyon szomorú betegség. Azért írtam így, mert tényleg az. Én végig szomorú voltam. A baj csak az, hogy mikor rájössz, hogy gáz van és megpróbálsz enni, már nem tudsz. Bekerülsz egy spirálba, amiből nehéz a kiút. Lassan álltam csak vissza. Nyilván a depresszióm sem segített és az elkeseredésem, de túl fiatal voltam. Ma már tudom mit kell tennem, ha baj van. Írj blogot, legyen hobbid, csinálj olyat, amit szeretsz. Egy jó barátom mondta, hogy csinálj kellemes dolgokat a "megsanyargatott" tested számára, ajándékozd. Például masszázs, kellemes, illatos fürdő, wellness, kozmetika stb. Ne tegyél magadnak rosszat, nem éri meg :)

2014. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet veled?
2014. dec. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
azóta is pszichiátrián vagyok..
2014. dec. 15. 21:25
 15/18 anonim válasza:
Szia! szeretném megkérdezni milyen pszichiátria? MInden nap vannak ilyen terápiáid mikor dumálsz az orvossal?
2014. dec. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az durva...de karácsonyra hazamehetsz?
2014. dec. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek igen.
2014. dec. 21. 16:29
 18/18 anonim ***** válasza:
10%

Anorexia , frászt!

Ma már szokás mindenkire, aki nem zabál, mint a ló, vagy 60 kilónál kevesebb, ráfogni, hogy anorexiás.Ha ugrál a szive, akkor meg csakis pánikbeteg lehet!

elmehetnek ám az okoskodó egysejtűek a búsba!

én is még 19 évesen is 45 kg voltam a 170 centimhez, nem ettem sokat, mert nem volt nagy étvágyam, de jól éreztem magam, nem volt semmi bajom.

Pánikbeteg is voltam.Hidd el, abba sem halsz bele.Legjobban teszed, ha nem foglalkozol vele, majd elmúlik.Pihenj sokat az tesz legjobbat.

Egyél, legalább egy keveset, különben rosszabbul leszel, aztán teletömnek dilibogyókkal, azokat be ne vedd, zombi lesz belőled! Isten őrízz azoktól a tablettáktól!

Én ennék, ha éhes vagyok, legalább pár falatot, amíg látják, a többit kihajítanám vagy eldugnám.A tablettákat szintén...Azon lennék, hogy lássák, mintha javulna az állapotom és kijöhessek a körházból.

2016. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!