Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orvosi mulasztás, és etikátlan...

Orvosi mulasztás, és etikátlan eljárás miatt szeretnék panaszt tenni egy orvos ellen. Ki segíthet? Valószínűleg a rokonom életébe fog kerülni a mulasztása, de minimum durva életminőség romlás lesz a vége előreláthatóan.

Figyelt kérdés

A kórház orvosigazgatóját, főigazgatóját kihagynám, mert ezek védik egymást tudom jól, eltussolják. A MOK-nál lehet panaszt tenni esetleg, vagy csak a betegjogi képviselő jön szóba? Vagy ki(k) még? Ha személyesen nem tudom megkeresni az illetékes betegjogi képviselőt, levélben megírhatom neki a konkrétumokat és a kérdéseim? Kérlek segítsetek, nem vagyok rosszindulatú bosszúálló, de ez az orvos már megérdemli, mert nem csak mi jártunk pórul vele. Örömmel venném esetleg azt is, ha tudna írni személyes tapasztalatokat valaki, aki már tett panaszt orvos ellen.

Előre is köszönöm



2014. máj. 23. 18:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Végül lett valami fejlemény az ügyben azóta?
2020. szept. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Bárcsak el lehetne érni, hogy azok a krva hatalmasok is féljenek valamitől. Pèldául egyszercsak nyomtalanul eltűnnek..

Mit lehetne csinálni, hogy ne csak vágásra szánt birkák legyünk?

Végülis a nép van 8 millóan és a hatalmasok meg maximum párszázezren..

Most is meghalt egy lány orvosi mulasztás miatt. Kíváncsi vagyok lesz e hír belőle vagy esetleg megzsarolják a családot pénzzel vagy egyébbel..

2023. szept. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!