Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az orosházi kórházban hogy...

Az orosházi kórházban hogy bánnak azokkal a kismamákkal, akiknek nincsen fogadott nőgyógyászuk? Valakinek van személyes tapasztalata?

Figyelt kérdés
Nincs "kedvem" magánorvoshoz járni. A másik meg az,hogy dolgozom-->vonják havonta az eü ellátást-->jogom van a tisztességes(ingyenes) ellátáshoz. Vagy ez csak álom? Sokan mondják,hogy ha nincs saját orvosom,akkor majd le leszek ejtve,nem fognak velem foglalkozni. Ez igaz?

2014. jún. 16. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Olyan lányt ismerek akinek volt fogadott nőgyógyásza, de az is szemét volt vele.


Másik ismerösömnek meg tök feleslegesen megcsináltak egy műtétet amit utána drágán tudta csak helyrehozatni másik helyen, mert nem lehetett volna gyereke, mert elrontottak valamit.

2014. jún. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
akiket ismerek orosházi orvosok, ők szegedre mentek szülni.... nem ott ahol dolgoztak....
2014. jún. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly szeptemberben szültem.Hát nem bántam meg hogy volt fogadott orvosom.A terhesség elejétől hozzá jártam.Mindent tudott az egész terhességemről.Sokat segített szülésnél is.Szülés után is normálisan foglalkozott velem még bent voltam.Nagyon elégedett voltam vele.Na de akinek nem volt orvosa vizsgálta össze vissza az aki éppen ügyeletes volt.Nem figyeltek úgy rájuk.
2014. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mikorra vagy kiírva?
2014. okt. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdeklődj előre, hogy ki van normális, kedves stb. doki abban a kórházban hogy nagyjából tudd, kire lehet majd számítani
2014. okt. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos sokszor van olyan, hogy akkor indul meg a

szülés, amikor nem ér be a fogadott doki meg hasonlók

és az ügyeletesnél vagy kénytelen szülni

2014. okt. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!