Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Holnap altatásos csuklóműtétem...

Holnap altatásos csuklóműtétem lesz. Ehhez is teljesen meztelenre kell vetkőznöm, vagy rajtam maradhat a műtős kis hálóing?

Figyelt kérdés
2014. júl. 10. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, a műtéti területen és a fejeden kívül mindened le lesz takarva steril lepedőkkel, senki se fog leskelődni, láttak ott már különb dolgokat is!

:)

Attól nem félsz, hogy amikor a műtét utáni kábulatban a betegszállító visszavisz az ágyadba, lecsúszik a kis hálóing és kint lesz a feneked, amit a szobatársak jól megnéznek?

:D

A csuklóddal törődj, ne a szégyenkezéssel!

2014. júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Kézműtéteknél is altatnak,olyan steril körülmények között

amibe a steril takarás is értendő.Ne aggódj,jó szakembergárda

kezeiben leszel.

2014. júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha altatnak akkor meztelen leszel mert steril körülmények kellenek oda, és viszont ez meztelenséggel jár, persze kórházi hálóing lesz rajtad, de úgy is betakarnak majd. Egyébként láttak ők már nem egy nem kettő meztelen embert, nem fogja őket érdekelni, ha meg alszol téged sem fog zavarni mert úgy sem fogsz tudni róla hogy mi volt. És ahhoz túlságosan elfoglaltak lesznek hogy mással foglalkozzanak mert mindenhol le leszel takarva és csak az a rész lesz szabad ahol magát a műtétet végzik, és több ember lesz jelenlétben szóval nem lesz semmi.
2014. júl. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
71%
A kérdésre nem tudok válaszolni, de a válaszolókhoz annyit hozzáfűznék, hogy teljesen jogos és normális ha valaki nem szeretné, hogy egy csapat idegen meztelenül lássa. Emberek vagyunk, nem állatok, az persze más kérdés, hogy ebben az esetben tényleg nem ez a legfontosabb, de ez jó kérdés volt, én is kíváncsi lennék rá! :)
2014. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Szerintem is jogos a kérdés, mert az én mandulaműtétemnél nem mondták, hogy le kéne vetkőzni. Pólóban altattak el, és anélkül ébredtem, ráadásul a 10 perces műtét helyett 50 percet voltam bent....
2014. júl. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
44%
Ami a műtőben történik az ott is marad…
2014. júl. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

5# gondolom ,hogy nem 10 éves fiú vagy!

De csak gondolom,mert senki sem írja oda,

a nemét,meg a korát.

2014. júl. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Már eltelt egy hét, hogyan ment a műtét? Rendben van a csuklód?
2014. júl. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Muzsik Hajnalka válasza:
100%
Én megkértem a betegszállítót, hogy hátra-arcoljon, míg elegánsan magam köré kerítem a műtőslepedőt, majd szóltam, hogy átnyalábolhat a toli-toli ágyra. (1999. december, könyök-műtét)
2014. júl. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 PaperRabbit válasza:
Hát én tökre altatásos csiklóműtétnek olvastam először.Nem ártana egy szemüveg
2014. júl. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!