Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha beilleszkedési problémáim...

Ha beilleszkedési problémáim vannak azon segít ha kollégiumba megyek vagy nem ér semmit?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez csak rajtad múlik.


Nekem anno jót tett. De ha nagyon parás vagy akkor csak ront a helyzeten, hogy sosem lehetsz egyedül. Főként ha kiközösítenek és/vagy cseszegetnek.


Nekem azért volt jó mert nekem azért voltak beilleszkedési problémáim mert nehezen barátkoztam. Ezen segített, hogy össze voltam zárva a szobatársaimmal így muszáj volt ismerkedni.

Ha neked is csak ennyi a bajod, akkor segíthet.

2011. jún. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kinga20x válasza:
Van ahol normálisak a társaid, van ahol nem. Vagy cikiznek, hogy új vagy vagy segítenek. Kollégium függő. De az előző hozzászólónak igaza volt, a szobatársaiddal kénytelen vagy megismerkedni. :) Ha meg 9.-esként mész esetleg koelszba akkor meg a többiek is ujak lesznek, és igy egyszerübb lesz közös hangnemet találni, mint, hogy egyedül becsapódsz egy régi társaságba :)
2012. márc. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!