Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kollégiumba mi kell? Idén...

Kollégiumba mi kell? Idén ballagok 8. osztályból.

Figyelt kérdés

Jövőre kollégiumba megyek és nem tudom, hogy mit csináljak. Mit kell ilyenkor pakolni? Mit vigyek otthonról és mit vegyek majd meg ahol kolis leszek? ( konkrétan sorolhattok is)

Tanácstalan vagyok.


2012. márc. 21. 20:43
 1/1 Kinga20x válasza:

Szia, szerintem még korai ezen gondolkodnod, hisz csak augusztus végén kell majd beköltöznöd, én is kollégiumos voltam elösször alig vittem valamit, de szépen lassan tudtam, hogy mi az ami hiányzik.

A fontosabbakat leirom:

ruha (suliba, koleszba, meg ha bulizós fajta vagy akkor kimenős ruci )

tusfürdő, sampon, fogkefe, fogkrém, türcsi, papucs a fürdéshez, mert elég sok gombás fertőzés van a koleszokba)

wc-papir ajánlatos, mert sokszor ellopják/elfelejtenek kitenni.

zsepi, tányér, evőeszköz. és vigyél minden hétvégén magaddal kajcsit, tartóskenyér stb, mert elég gyenge a koelszos kaják nagy %-a. :)

telefon (ne drágát mert lopják)

laptopot (ha szükséged van rá)

hajszáritó/hajvasaló

gyógyszerek (fájdalom csillapító, lázcsillapító + ha valamilyen betegséged van.

LAKAT! fontos. egy kulcsot leadhatsz a tanáriba.

akkor tancuccok. és még pár dolog, hogy ne unatkozz napközbe a koleszba. :)

amúgy nem árt vinni ágyneműt, bár szoktak adni a suliba, de huzatot mindenféleképp vigyél, meg lepedőt

vigyázz a cuccaidra, kajádra mert lopják rendszeresen! most ennyi jutott eszembe :)

ja, és koleszos büfébe nem vennék kaját, mert drága. :)

2012. márc. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!