Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Epehólyag gyulladásom van kő...

Epehólyag gyulladásom van kő nélkül.27 éves vagyok. Mit javasoltok? Bővebben:

Figyelt kérdés
Ma voltam hasi UH-n és epehólyag fal vastagodást mutatott csak. Ennek örülnöm kéne mármint, hogy nincs kő, de a fájdalmak ugyanúgy megvannak. Néha görcsölök (egyre gyakrabban és erősebben), valamint olykor evés után teltségérzes, puffadás, stb. Hátam beszakad és fáradékony vagyok. December elején volt erős görcsöm, azóta folyamatosan diétázok, mégsem javulok. Mit tehetnék még?
2010. jan. 13. 13:01
 1/9 A kérdező kommentje:

A hasi UH-n lévő orvos mondta, hogy még be van gyulladva azért fáj. Meg hogy vigyázzak, mert a hasnyálmirigyem is begyulladhat.

A háziorvosom szerint minden rendben van. Nem is csinált semmit, további gyógyszert sem adott. Már előre félek a következő görcstől. :S

2010. jan. 13. 13:03
 2/9 anonim ***** válasza:

én meg pont fordítva vagyok: van egy csomó kövem, semmi panaszt nem okoz, de ki kell venni a hólyagot, mert cukorbeteg vagyok, és félnek, hogy begyullad a hasnyálmirigy :(((

én a könyvtárból kivettem egy csomó könyvet diétával a műtét utáni időszakra, ill. itt van egy kedves hozzászóló, aki írt nekem sok jó tanácsot a műtét utáni időszakra. nézd meg, hátha te is tudod használni, mert hogy a lényeg a görcsök minimalizálása. (zsíros, fűszeres ételek kerülésével többek közöt.)

2010. jan. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2010. jan. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az előző kommentelőnek:

Köszönöm a linket, sok hasznos dolog van, viszont nekem nem volt eltávolítva meg nem is tervezik.

2010. jan. 13. 14:08
 5/9 anonim válasza:
Ha krónikus hólyaggyulladásod van, valóban jobb eltávolíttatni, mielőtt rámegy a gyulladás a hasnyálmirigyedre !
2010. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azért írtam a linket, mert valszeg ugyanazokra a kajákra kell figyelni kőirritációkor, mint operációkor.
2010. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy gyakorlatilag mindegy mit eszek :S
2010. jan. 13. 15:09
 8/9 anonim ***** válasza:
háááááááááááááát, én ezt alaposan kivizsgáltatnám, akár egy másik orvossal is. ez nem normális dolog!
2010. jan. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most néztem a leleten, hogy az is írja, hogy septált. Ez mit jelent?
2010. jan. 19. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!