Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » ORVOST KERESEK? Nagynénémnek...

ORVOST KERESEK? Nagynénémnek keresnék orvost Budapesten, aki ismeri-és tudja gyógyítani, ill. kezelni a 'szidromiargia' nevű (nem biztos, hogy jó a helyesírás) betegséget. Ez a vegetatív idegrendszerhez kapcsolódó betegség.

Figyelt kérdés
Kérem, ha Ön orvos, vagy tud olyan személyt aki ért ehhez, jelentkezzen!Köszönöm!
2010. jan. 15. 14:58
1 2
 11/16 anonim válasza:
Fibromyalgia lesz az! Menjetek a területileg illetékes kórház reumatológiájára, vagy ha úgy gondoljátok magánrendelőbe, ilyet is sokat találtok. Elég sokrétű a kezéles de Istennek hála azért kezelhető a dolog:) Nem értem miért nem találtatok orvost, ez tényleg nem egy egzotikus dolog...
2010. jan. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem tudnál esetleg egy konkrét orvost ajánlani?Mert kórházban már járt nem egyben,de úgy néz ki nem elégedett velük.Nem tudom,én messze lakom tőle,csak megígértem neki,hogy utána nézek.
2010. jan. 18. 00:26
 13/16 anonim válasza:

[link]


[link]


Ezek közül valamelyiket megpróbálhatjátok.

2010. jan. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ORFI vagy Budai irgalmas kórház? Ezek egymás mellett vannak, és reumatológiára specializálódtak.
2010. jan. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
az Orfival nem volt megelégedve,de most majd megy a másikba!Bízom benne,hogy jó lesz,mert szegénynek már lassan tényleg az agyára megy ez a betegsége!
2010. jan. 26. 01:58
 16/16 anonim ***** válasza:
01-15 16:01 és 01-19 17:49 voltam. Írtam neked egy e-mailt, de csak most láttam, hogy visszajött, mert tele van a postafiókod. Az erről szóló értesítés a spamek közé került, azért nem vettem észre hamarabb. Ha írsz nekem, elküldöm újra.
2010. jan. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!