Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mindenkinél ilyen vagy csak...

Mindenkinél ilyen vagy csak néhány embernél? 13/L

Figyelt kérdés

Nem félek az oltástól,de én utána beteg leszek/nem kell 1 óra még 10 perc sem kell és már is fehér leszek,mint a fal,szédülök,vagy épp elájulok,tegnap történt egy elájulásom/..És már a másik kérdésemben leírtam részletesen!!

"Ez normális? 13/L

Ma kapott a 7.évfolyam oltást..Minden osztály..Olyan 11-től megkapta minden gyerek..Mikor végzett az osztályunk mentünk matekra..És nekem nem kellett 5 perc és elájultam..Fiúk vittek le a 2.emeletről az orvosi szobában elment vele 5 perc de még mindig olyan állapotban voltam..Többi osztály oltása csúszott miattam/nem tehetek róla/..10 perc után magamhoz tértek..Felhívták anyukámat de nem tudott bejönni értem,mert nem volt otthon,elment le Szekszárdra papírokat rendezni..Egyik tanárnő felajánlotta,hogy ő hazavisz autóval és ott lesz velem..Nem így lett..Orvosi szobában maradtam többieket közben oltották be..Anyukám a suliba is ért,hazavitt..És olyan fél4-re hazaértünk..Mert még bevásárolt stb..Én feljöttem a szobámba..És aludtam majd 4 órát..Tiszta fehér vagyok,náthás,40 fokos lázam van(2 perce mértük meg)..

Ui:Ez minden oltásnál ilyen,egyiknél majd 2 hétig voltam beteg


Keress kérdéseket hasonló témákban: orvos, vizsgálat


tegnap 21:18"..

Válaszoltam is rá:

"A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,ma nem is voltam iskolában..40 fokos lázam volt egész délelőtt,náthás vagyok,alig van hangom..Most már csak hőemelkedésem van náthás vagyok már hangom sincs..Voltam orvosnál..Hát remélem minél hamarabb meggyógyulok!!


# 3/3 Időpont ma 17:01"



2014. szept. 12. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt talán különálló dolgok egybeeséséről van szó. Valószínűleg eleve kitörőben volt nálad egy vírusos fertőzés, amihez társult egy félelem és leesett a vérnyomásod.
2014. szept. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt aki rosszul lett oltás után. Mondjuk a láz az normális védőoltás után, olyankor én is mindig lázas voltam.
2014. szept. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezeknél az oltásoknál egy legyengített bacit(vírust) kapsz, amit legyőz a szervezeted, amit ha később megkapsz, akkor már tudja az immunrendszered, hogy győzze le, vagyis megelőző oltások.

Némelyik oltásnál természetes, hogy belázasodsz.

( Ui: én is az oltásoktól rosszul vagyok, de nem esek össze, hanem akaratlanul is émelygek, hányingerem van...sb.

Annak idején az általános suliba én is rosszul lettem az egyik oltástól, elhánytam magam az osztályterem közepén, akaratlanul ( képzelheted).

Másik oltás meg bepirosodott, beduzzadt, borogattuk ezerrel.

Szerencsére én egyiknél sem lázasodtam be.

2014. szept. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!