Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tengervizes orrspray-el...

Tengervizes orrspray-el kapcsolatban van valakinek valami tapasztalata?

Figyelt kérdés

Kb egy hete használok Nasivin orrcseppet, de minden este bedugul az orrom és már nem akarom használni mert félek, hogy orrcseppfüggőségem lesz. Utánaolvastam, hogy létezik tengervizes orröblítő de nagyon drága, tehát itthon fogok csinálni.

Valakinek valami tapasztalata, hogy érdemes-e ezzel szórakozni, vagy mit csináljak? Hogyan kell szedni ezt a vizet sprayt? (Napközben minimálisan folyik az orrom.)



2014. okt. 13. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy hagyományos orrcsepp után lehet, hogy már a tengervizes sem fog tudni csodát tenni, mert a nyálkahártyád elég megviselt lett. Szerintem a nátha kezdetekor előbb érdemes a tengervizeset (napközben) és este a nyugodt alvásért a masszívat. Személyes tapasztalatom, hogy a tengervizes is hatékony, főleg, hogy azt gyakorlatilag annyiszor használhatod, ahányszor akarod. Én boltban szoktam venni (steromare ha jól emlékszem), sokáig eltart. Nem cseppentős, hanem porlasztja az orrodban a folyadékot, tehát nagy nyomással mintha zuhany benne bele. Így jobban hat, mert több helyre eljut, mint amikor csak csepegtetsz. Szerintem érdemes rászánni az összeget.
2014. okt. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!