Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tegnap műtöttek frissen...

Tegnap műtöttek frissen orrsövényferdüléssel. Kiszedték a vattákat, de úgy látom még mindig eléggé fel van dagadva az orrom. Ez normális, le fog apadni, vagy ilyen marad az orrom?

Figyelt kérdés

2014. okt. 22. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehéz megmondani.
2014. okt. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 evimeri ***** válasza:
Kérdés, hogy mit jelent az eléggé fel van dagadva. Nekem pár éve volt orrsövény műtétem, de már nem emlékszem rá, hogy mennyire volt feldagadva. Azt tudom, hogy napokig orrparittyát hordtam. Sőt megszívtam, mert én a műtét után pár nappal belázasodtam így vissza kellett feküdnöm a kórházba. Egyébként felesleges műtét volt, mert úgy tűnik vissza nőtt az orrsövény.
2014. okt. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Akar hetekig is nagyobb lehet

ez nem gond.

Volt ismeros akinek az.orvos mondta h honapok mulva nyeri el az orr az eredeti (kisebb) alakjat.

Nem tudom, neked hogyhogy nem szolt az orvosod.

Biztonsag kedveert beszelj vele.

2014. okt. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!