Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gennyes lett a Lábujjam?

Gennyes lett a Lábujjam?

Figyelt kérdés
Decemberben vágtam a körmömet, és belevágtam a ball nagy lábujamnak a bal sarkába bele szakadt a köröm. Azóta gennyes lett, felvolt dagadva, szedtem rá Betadin kenőcsöt, valami házi kenőcsöt kicsit használt is de nyilván nem volt kitakarodva rendesen. Kb 2 napja volt egy kis fekete rész (mintha elhalt bőrsejt lenne) leszedtem és várzet utána, meg megint felvan dagadva genyes és fáj. Holnapután felmegyek a házi orvshoz mert délutános van időm és felmegyek, küldjön vele valahova mert csak rosszabb lesz. Ügyeletre nem tudok vele menni mivel nem friss hanem Decemberi és azóta van. Esetleg mit tehetek vele, vagy menjek holnap a doktorhoz?
2015. febr. 24. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmit nem fog vele csinálni. Még mindig van egy beszakadt köröm benne, ami addig gennyedni fog, amíg ki nem veszik. Pedikűröshöz menj, az megoldja neked 10 perc alatt.
2015. febr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!