Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Új településre költöztem, át...

Új településre költöztem, át szerettem volna ide jelentkezni háziorvoshoz. Betegség miatt hiányoztam egy hetet a munkahelyemről, és mivel még nem vett át az itteni doki, így nem kaptam táppénzes papírt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Adott egy papírt, amit el kell postáznom az előző dokimnak, de nem értem, hisz már el kellett volna egymás közt intézniük az átvételemet elektronikus úton. Nekem csak szólnom kell úgy tudom. Anyagi kiesés ez a számomra, a főnököm szerint panaszt kellene írnom az O.E.P-nek. Panaszt kéne tennem?

2015. febr. 24. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Az átvétel nem elektronikus úton történik, hanem a jó öreg postain. Fura, hogy épp átiratkozás közben lettél beteg. Legalább látott valamelyik doki betegen?
2015. febr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!