Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi kell hogy leszázalékoltassa...

Mi kell hogy leszázalékoltassam magam rokkan nyugdíjra?

Figyelt kérdés

A leg áttekinthetőbb számomra egy rövid lista lépésenként amit felírok és kipipálgatok ha megvan!

Az esélyem megvan rá mert gyógyíthatatlan beteg vagyok és 1 órán át kell könyörögjek az orvosomnak 80%-os egészségkárosodásomra hogy állítson ki egy hamis papírt hogy mehessek közmunkára! :( És így is az üzemegészségügyben is kellett könyörögjek! 3 havonta csináltathatom újra a papírom hogy nem változott az egészségi állapotom! De a kollegáim rám szóltak hogy ne dolgozzak hanem százalékoltassam le magam! Pedig szívesen dolgoznék!

Amit tudok hogy kell:

3 év munka biztosított jogviszony (Bejelentett munka)

Gyermekkori maradandó egészségkárosodás

És innen hova tovább?



2015. márc. 2. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
egy évig kell táppénzen lenned hogy az eljárás elindulhasson.
2015. márc. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez igaz lehet?

Nem elég gyógyíthatatlan gyermekkori betegség?

2015. márc. 5. 22:48
 3/4 anonim ***** válasza:

ekkora ostobaságot beírni első...és aki gyerekkora óta beteg? annak honnan lenne táppénze mikor munkát sem kap?vagy aki később lesz munkanélküli?


de gondolom azóta a kérdező már megoldotta.de ha valaki erre jár és olvassa a kérdést az ne legyen már megtévesztve.

2015. nov. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én 11 éves korom óta szenvedek maradandó és kezelhetetlen betegségben. Most 26 vagyok és mivel kikönyörögtem mehettem közmunkára korlátozott alkalmassági papírral.

Így megvan a 3 évem 5 éven bellül. Megvan a rehabkártyám, folyósítanak összeget mai napig családi pótlék néven, de különálló minden jövedelemtől vagy segélytől. Életem végéig járhat. De veszélyben van a megélhetőségem ezért szeretnék valami jobb jövedelem forrás után nézni. Nagyon szívesen dolgoznék csak nem engedi az állam és nem is tudok. A kis figurák faragása meg nem valami keresett szakma.

A kérdésem változatlan! Innen hova tovább?

2015. nov. 14. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!