Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Olyan problémám lenne, hogy...

Olyan problémám lenne, hogy kedden reggel ment a hasam, de nem olyan igazi hasmenés volt, mikor töröltem a fenekem, a wc papír enyhén véres volt. EGyébként az ürüléken nem látszott semmi. Mi lehet a problémám?

Figyelt kérdés
Bár azóta sem jelentkezett hasonló gond, azért mégis érdekelne, hogy mi lehetett a gond. Hétfőn kezdtem életem első munkahelyét, idegen környezet, teljesen ismeretlen munka. Esetleg lehet idegi alapú is? ja, reggel majdnem hánytam, csak nem volt bennem kaja.
2010. febr. 17. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy ilyen esetnek nem kell jelentőséget tulajdonítani, bárkivel előfordulhat. Kicsit öregebb étel, stressz, bármi.
2010. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kicsit berepedt a végbélnyílás a hasmenéstől.
2010. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igazából nem a folyékony hasmenés, csak kicsit hígabb mint általában, és a színe is világosabb. köszönöm a válaszokat! azért még várom, hátha más is megerősíti ezt!
2010. febr. 17. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!