Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ingyen megmütik az orromat?

Ingyen megmütik az orromat?

Figyelt kérdés
azt történt h 2 honapja egy kocsmai verekedés során eltörték az orromat azota rettenetesen fáj és esténnként nem kapo az egyik oldalára levegöt se....elöre ia kössz a válaszokat!!!
2010. febr. 18. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha van TB kártyád, akkor igen,

bár illik a dokinak adni legalább egy 5ezrest :)

2010. febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de elmenem tegnap fül orr gégészhez és azt mondta h ez szépészeti mütét de nagyon fáj mondtam azt is akkoris azt mondta h szépésszeti és az több százezer....nem tudom mit tegyek....
2010. febr. 18. 15:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj el egy másik dokihoz is, ha Ő is azt mondja szépészeti akkor sajna nincs mit tenni
2010. febr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ha szépészeti műtét, tehát plasztika, akkor azt tényleg nem fizeti a TB. Viszont neked fáj is, ezért nem értem, hogy miért mondta ezt a doki. Kérdezz meg egy másik orvost.

Viszont, ha nem kapsz az egyik orrlyukadra levegőt, azt sem támogatja a TB. Már ha csak ez lenne a baj. A barátnőmnek azt plasztikai műtéttel oldották meg.

2010. febr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyik bnőmnek orrsövény ferdülése volt és ingyen megműtötték, hát ha nem kapsz rendesen levegőt,

akkor nehogy már ez szépészet legyen, ez baromság.


Mondd meg a háziorvosnak, adjon beutalót valamelyik kórházba, aztán majd ott megmondják, hogy mi az igaz.

2010. febr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
háát kössz am ez azz orvos semmit sem csinált csak belenézezz egy ilyan kis csövel vagy mi és mondta h mehetek elég bunkesz volt .sztem elmegyek egy másikhoz esztergomba..mert ez dorogon volt bá rugyse tuggyátok hol van :DD
2010. febr. 18. 16:19
 7/7 A kérdező kommentje:
15: 45 teljesen igazad van.
2010. febr. 18. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!