Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » December 18. -án combnyaktörés...

December 18. -án combnyaktörés ért. Teljes mértékben meggyógyulhatok?

Figyelt kérdés

57 éves filigrán, sportos nő vagyok az Alföldön élek. A fenti időpontban combnyaktörésem volt. Néhány órán belül két csavarral rögzítették. Azt mondta az orvos, hogy nem mozdult el. Külön szerencsém, hogy 52 kg-os vagyok és rendszeresen tornáztam. Gyógytornász járt hozzám és szépen alakultam. A Calcium Sandoz-t rendszeresen szedem szóta is. A házi rehabilitáció után, a helyi gyógyfürdőben vettem részt a további kezeléseken. Február 13.-án szombaton és másnap iszonyatosan fájt az egész lábam. Hétfőn felfüggesztették a további tornát, azzal az indoklással, hogy combideg gyulladásom van. Gyógyszeres kezelés után a fájdalmam valamelyest csökkent, viszont a térdem fáj most. Február elején már mankó nélkül jártam, szépen alakultak a dolgok és most csak egy mankóval tudok járni. Ha állok, vagy oldalazva lépek akkor nincs fájdalmam, de ha lépek akkor igen.

Kérdéseim a következők lennének:

- Lehet, hogy megerőltettem?

- Talán türelmetlen vagyok?

- Rendbe fogok én jönni egyáltalán?

Nagyon kétségbe vagyok esve, hogy nem fogok rendesen járni esetleg a szeretett hivatásomat nem fogom tudni gyakorolni. Várom az értelmes hozzászólásokat, tapasztalatokat, véleményeket, esetleg olyan orvos elérhetőségét, akihez bizalommal fordulhatok.


2010. febr. 21. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

A combnyaktörés alapból is 6 hónap fekvőgipsz ha jól tudom.


Amúgy javaslom ezt


[link]


Rendkívül roboráló hatásúak a készítményeik, és sokkal több hatóanyag van bennük mint az itthon kapható bármely vitaminkészítményekben!!

2010. febr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A cég


Dr Viskolcz Béla úré aki a Szegedi egyetemen is tanít, szóval nem valami nevenincs csodaszerekről van szó.


A páromnak szó szerint az életét mentette meg a Q10 készítményük mivel szívelégtelenségben szenved.



----▲

◄ ☼ ►

----▼



----▲

◄ ☼ ►

----▼

2010. febr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ehhez bizony türelem kell, ne számíts gyors gyógyulásra.


Segíthet rajtad a szakszerű gyógymasszázs is (kizárólag OKJ-s végzettségű gyógymasszőrtől, nem gyorstalpalós svédmasszőrtől!), de csodát az sem fog tenni. A leghatékonyabb, ha a gyógymasszázs megelőzi a gyógytornát, mivel akkor a megrövidült, görcsös izmok fellazulnak, és a gyógytorna sokkal eredményesebb tud lenni. Alapszabály egyébként, hoyg a rehabilitáció mindig a különböző szakemberek csapatmunkájával történik.

2010. febr. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem írtál a baleset utáni műtétről, így csak saccolni lehet. Már több évtizede sikeresen műtik, egy két laposvas, egy ügyesen behajtott álványcsavar, amely tartja a gömbcsuklót, mindez gerincérzéstelenítéses műtéttel. Ismerőseim 3 hét után már jártak vele.
2010. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!