Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Generalizált szorongás kezelés...

Generalizált szorongás kezelésének folyamata?

Figyelt kérdés
Megállapították, hogy generalizált szorongásom van, illetve, hogy relaxációs tréning lenne szükséges. Ezt az ügyeleten mondták, de arról nem tájékoztattak, hogy kihez is forduljak. Tehát kihez kell mennem először? Háziorvos? Vagy...? Akinek van tapasztalata, írja le kérem, szeretném minél hamarabb elkezdeni a gyógyulást. :) Köszönöm

2015. ápr. 27. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Pszichiáter orvoshoz kell menned!
2015. ápr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
helyi pszichiáter szakorvost keresd fel
2015. ápr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. ápr. 28. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Elsőül háziorvos. Ő kivizsgáltat fizikailag, hogy nem e más okozza a bajt. Ha ez rendben van, és a panaszod továbbra is fenn áll, akkor beutalót ad a pszichiáterhez.

Nekem fura az, hogy generalizált szorongást diagnosztizáljanak ügyeleten. Ez még szakorvosnak se könnyű....

2015. ápr. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na igen, bár én márannyiszor kötöttem ki az ügyeleten különböző tünetek miatt, és sose volt semmi bajom....mármint olyan téren.
2015. máj. 7. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!