Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi tudok csinálni?

Mi tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Mindig,amikor felelek,vagy dolgozatot írok,akkor leblokkolok,az elején tudok mindent a dolgozatnál,de utána elfelejtem,a felelésnél mindent elfelejtek egyből.Holnap dolgozatot írok és felelek is,hiába tanultam,akkor is elrontom sajnos.

Ma voltam a pszichológusomnál,és mondta,hogy lehet,hogy nem simán szorongásom van,hanem generalizált szorongás.De az mit jelent?

Holnapra nagyon sokat tanultam,de érzem,hogy nem fog menni,eddig sem sikerült. Nagyon félek,ez az egyetlen esély,hogy átmenjek 2 tantárgyból,mindig leblokkolok,ezért állok bukásra.

Mit tudok tenni?



2015. jan. 8. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért van, mert nincs meg ez a készséged. Be kell gyakorolni. Pl amit tanulsz próbáld meg elmondani hangosan és ne hagyd abba, amíg vége nincs. És ha nem jut eszedbe valami, akkor ne nézd meg könyvben, hanem menj tovább, amíg mindent el nem mondtál amit tudsz és az eszedbejut. Aztán nézd meg mi maradt ki és később csináld újra. Az is jó ha valaki meghallgat, de már egyedül is jó. Vagy ülj le és állj neki kidolgozni egy kérdést írásban, úgyanúgy ahogy fönt írtam.


Ez macerásnak tűnhet, de ez segít.

2015. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!